Podsumowanie miesiąca – Czerwiec 2013

Początek lipca, pierwszego miesiąca szkolnej laby przed nami. A to oznacza, że spóźniłem się z podsumowaniem miesiąca… Cóż poradzić na napięty deadline! W tym miesiącu mieliśmy kilka naprawdę godnych uwagi gierek oraz aplikacji oraz w końcu otworzyliśmy się na nową platformę. Jak zwykle przedstawimy wam 3 najlepsze zdaniem Redakcji pozycje- zapnijcie pasy, zaczynamy!

1. Voxel Rush 3D

rush

Minimalizm i dynamika to słowa kluczowe, które idealnie opisują grę, która oczarowała swoją uproszczoną graficzną wizją IuDeX’a. Niczym nie uzasadniona pogoń naprzód, pełna wielu abstrakcyjnych przeszkód przy użyciu akcelerometru wydaje się być dość ciekawym sposobem na rozrywkę.

Recenzja

2. Gravity Guy Free

unnamed

Kolejna polegająca na napieraniu wciąż naprzód. Jednak tutaj o bohaterze wiemy nieco więcej. Manipulacja grawitacją podczas szybkiego przemieszczania się może stanowić nie lada wyzwanie nawet dla wprawionego gracza. Walorów dorzuca także bardzo dobrze zrealizowany multiplayer na jednym urządzeniu, warto sprawdzić.

Recenzja

3. Race Illegal: High Speed 3D

illegalracing

Nielegalne wyścigi, szybkie samochody, gorące dziewczyny- taka gra musiała znaleźć się w zestawieniu najlepszych apek tego miesiąca! Świetna grafika 3D, mnóstwo trybów, dobra fabuła i język polski- idealne combo dla wyścigówki!
Recenzja

1. Cyanogenmod

logo-cid

IuDeX tłumaczy czy warto i dlaczego zmieniać oprogramowanie naszego telefonu  na Cyanogenmoda. Tłumaczy jego wydajność, przewagi nad fabrycznym oprogramowaniem. Warto sprawdzić i zastanowić się nad przesiadką.

Recenzja

2. GSam Battery Monitor

unnamed

Jeśli nie wiesz, gdzie ucieka Ci prąd z baterii, a chcesz ją mieć zawsze pod kontrolą, to ta aplikacja to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Możesz sprawdzić, stan swojej batki, jej temperaturę i zużycie przez poszczególne aplikacje. Jeśli chcesz wiedzieć co w batce piszczy- pozycja obowiązkowa.

Recenzja

3. JoikuShare WiFi Air Share

joiushare

Sposób na przesyłanie zdjęć z telefonu na komputer, bez udziału jakichkolwiek kabli. Idealne rozwiązanie dla leniuchów, którym nie chce się podnieść z kanapy, by zrzucić zdjęcia na laptopa i tak, mówię tu o sobie.

Recenzja

1.Mou

e1a6f5f8-ba72-4c9f-9f31-e9f4c146752b

W tym miesiącu mamy także przyjemność ruszyć dla Was kolejny z mobilnych systemów jakim jest najnowszy Windows Phone. Obczajcie Mou, które jest przeniesieniem znanego i lubianego Pou na system z kafelkami. Więcej w recenzji naszej nowej Redaktorki LadyT

Recenzja

I widzimy się za miesiąc z nową porcją gorących aplikacji!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button