Jak otrzymać bukmacherskie bonusy lojalnościowe i korzyści z programu VIP

W czasach dynamicznego rozwoju branży bukmacherskiej w Polsce, konkurencyjność oferty zakładów wzajemnych oraz mnogość i korzystność różnego rodzaju bonusów powitalnych na start, promocji i programów lojalnościowych nie tylko skutecznie przyciągają nowych użytkowników, ale także pomagają zachęcić stałych i powracających klientów. Jak pokazują statystyki, aż 40% graczy w Polsce korzysta z usług jednej ulubionej firmy bukmacherskiej i niechętnie ją zmienia. Natomiast 42% użytkowników obstawia u dwóch, maksymalnie trzech bukmacherów, w zależności od atrakcyjności ich aktualnej oferty. Jak otrzymać bukmacherskie bonusy lojalnościowe, aby czerpać z nich jak największe korzyści?

Jak otrzymać bukmacherskie bonusy

Rodzaje bonusów bukmacherskich

Najpopularniejsze u legalnych bukmacherów typy bonusów powitalnych na start i nie tylko są: zakłady bez ryzyka (cashback), zakłady z możliwością wcześniejszego zamknięcia (cashout), darmowe zakłady bez ryzyka (freebet), freebety bez depozytu oraz bonusy od depozytu. Oprócz nich istnieją też liczne promocje dla stałych i powracających klientów oraz programy lojalnościowe, polegające na zbieraniu bonusowych punktów podczas obstawiania. Regulamin programu lojalnościowego u danego bukmachera określa szczegółowo warunki przyznawania punktów. Po uzbieraniu ich większej puli punktów można je wymienić na określone bonusy bukmacherskie w wyznaczonym terminie, na warunkach również określonych w regulaminie promocji. Jak otrzymać bukmacherskie bonusy lojalnościowe?

Typy programów lojalnościowych

Najpopularniejsze i najczęściej spotykane bonusy lojalnościowe i programy VIP, mogą zapewnić użytkownikom przykładowo specjalne i wyjątkowe traktowanie, dedykowaną obsługę klienta, bonusy od depozytu, freebety – darmowe zakłady, wyższe i korzystniejsze kursy, wejściówki i bilety na eventy i wydarzenia sportowe, bonusy urodzinowe, nagrody i premie. Programy lojalnościowe i VIP bukmacherzy adresują do najbardziej aktywnych graczy, obstawiających zakłady sportowe regularnie, oferując im w zamian lepsze warunki. To najczęściej bukmacher decyduje o tym, kiedy dany użytkownik zasłuży na konto VIP i zwykle sam zaprasza go do uczestnictwa w programie lojalnościowym, bazując na jego aktywności. Aktualnie zdecydowana większość legalnych bukmacherów na polskim rynku prowadzi takie programy. Jest to dowodem na zasadność takiej strategii i zainteresowanie tego typu promocją ze strony graczy, szczególnie tych lojalnych i aktywnych. Zatem pojawia się pytanie, u których bukmacherów możemy wziąć udział w programie VIP i otrzymać bonusy lojalnościowe?

Bukmacherzy z programem VIP

Najpopularniejsi bukmacherzy oferujący program lojalnościowy VIP to Betclic, forBET, Fortuna, LV BET, Noblebet, PZBuk, STS, Superbet, Totalbet oraz Totolotek. 

Największy polski gracz w branży bukmacherskiej, czyli STS, oferuje swoim najbardziej lojalnym graczom strefę VIP, zawierającą szereg udogodnień dla wybranych graczy, które dotyczą nie tylko samej gry, ale też kwestii obsługi, dodatkowych nagród, a także specjalnych ofert w postaci dedykowanych bonusów i promocji. 

Fortuna również postanowiła nagradzać swoich najwierniejszych i najbardziej aktywnych graczy, oferując program lojalnościowy o nazwie Fortuna Klub Plus, polegający na zbieraniu punktów za granie, by móc je później wymienić na różne nagrody i bonusy, jak zakład bez ryzyka, bonus od depozytu czy bonus od obrotu. LVBet także prowadzi program VIP, do którego sam zaprasza wybranych graczy wyróżniających się aktywnością i lojalnością. Po otrzymaniu statusu VIP użytkownik może liczyć na indywidualną opiekę konta z najlepszymi warunkami gry, bilety na wydarzenia sportowe, dedykowane promocje i specjalne nagrody, natychmiastowe wypłaty i błyskawiczne realizacje zgłoszeń, a także bankiety dla VIP-ów. 

Z kolei program lojalnościowy bukmachera Superbet nosi nazwę Super Club i polega na zbieraniu punktów za aktywność, które później można wymienić na nagrody, takie jak bonusy kwotowe, cashback procentowy, a także vouchery. 

Sklep gracza z oferty firmy PZBuk także pozwala wymieniać punkty zebrane za codzienne logowanie, postawione zakłady i wpłacone depozyty na bonusy procentowe od depozytu, darmowe zakłady, doładowania czy np. koszulki. Bukmacher Totalbet także ma swoją wersję programu lojalnościowego, o nazwie TOTAL VIP, przeznaczony dla stu najlepszych typerów w skali jednego tygodnia, którzy mogą wymieniać zebrane punkty na nagrody i bonusy. 

Klub dżentelmenów autorstwa Noblebet, który zapewnia najbardziej lojalnym graczom takie profity, jak indywidualne konsultacje z opiekunem konta, priorytetowe zgłoszenia do obsługi klienta i wypłaty, zaproszenia na wydarzenia sportowe oraz dedykowane promocje bukmacherskie. VIP Club od operatora forBET zapewnia nam osobistego opiekuna konta, wejściówki na wydarzenia sportowe, a także priorytetowa obsługa klienta i błyskawiczne wpłaty i wypłaty z konta. Strefa VIP w Betclic i Bet Club w Totolotku działają także na bardzo zbliżonych zasadach.

Artykuł został przygotowany przy wsparciu  Jakuba Ślotały, edytora i ekipy doświadczonych ekspertów Probukmacher.pl.

5 / 5. Ocen: 2

Zakłady bukmacherskie

Back to top button