Jak wpłacać w bukmacherskich aplikacjach mobilnych?

Bukmacherskie aplikacje mobilne są świetnymi narzędziami do obstawiania – zwłaszcza wtedy, gdy jesteśmy w biegu i nie mamy albo czasu, albo też po prostu możliwości na to, by uruchomić komputer. Choć nie każdy o tym wie, już dawno przestały być uzależnione od “głównych” serwisów internetowych popularnych bukmacherów. Stały się całkowicie samodzielne, a na chwilę obecną (w zdecydowanej większości) pozwalają na wiele więcej niż tylko obstawianie. Całkowicie przy ich użyciu można więc założyć własne konto, skorzystać z bonusu, przejrzeć statystyki meczowe czy skorzystać z usługi dodatkowej. Można też zasilić własne konto dodatkowymi środkami lub wypłacić z niego te już przez siebie wygrane. To właśnie na płatnościach w aplikacjach mobilnych skupimy się w dzisiejszym wpisie.

jak płacić w aplikacji bukmachera
Jak wpłacać w bukmacherskich aplikacjach mobilnych? Najlepsze metody!

Jak dokonywać wpłat w bukmacherskich aplikacjach mobilnych?

Praktycznie wszyscy legalni bukmacherzy online w Polsce, którzy oferują swoim klientom możliwość korzystania z aplikacji mobilnej, pozwalają też na dokonywanie wpłat przy ich użyciu. Jako że od tego w wielu przypadkach zależy, czy potencjalny klient zawrze u nich zakład, starają się uczynić cały proces jak najszybszym i najbardziej intuicyjny, ale też skrócić go do minimum. W związku z tym możemy przez niego przebrnąć w zaledwie kilku minut.

Choć proces realizacji samej w sobie płatności zależy od wybranej przez nas metody (te najwygodniejsze prezentujemy w dalszej części wpisu), zainicjowanie go zawsze wygląda tak samo. Polega zatem na:

  • Założeniu własnego konta – polscy bukmacherzy online nie pozwalają na obstawianie, a zatem i na doładowywanie konta osobom niezalogowanym. Pamiętajmy, że nie musimy od razu potwierdzać konta – możemy działać na tym tymczasowe. Konto nie w każdym przypadku możemy założyć w obrębie aplikacji mobilnej.
  • Zalogowaniu się na to konto – większość bukmacherów pozwala zalogować się na konto nie tylko przy użyciu danych dostępowych, ale także za pośrednictwem danych biometrycznych (odcisk palca / skan twarzy).
  • Kliknięciu na aktualne saldo – zazwyczaj jest wyświetlane w górnej części aplikacji, od razu po zalogowaniu. Powinno nas to przenieść bezpośrednio do okna wyboru metody płatności.
  • Wpisaniu kwoty doładowania – zazwyczaj w tym przypadku obowiązują pewne limity. Są one jednak zależne od konkretnego bukmachera.
  • Wybraniu jednej z wielu dostępnych metod płatności – mobilnie możemy płacić tymi samymi metodami płatności, jak stacjonarnie. Z tym jednak, że nie każda z nich będzie dla nas tak samo wygodna.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2720 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

W większości przypadków wpłacane przez nas przez aplikację mobilną środki pojawią się na naszym koncie natychmiast po zleceniu wpłaty. W aplikacjach mobilnych nie jest możliwe zlecenie tradycyjnego przelewu. Jego księgowanie bowiem trwa dłużej.

Najwygodniejsze mobilne metody wpłat u polskich bukmacherów

W bukmacherskich aplikacjach mobilnych największe znaczenie ma to, by wpłacanie środków na nasze wirtualne konto przebiegało bezproblemowo, szybko i wygodnie. Właśnie dlatego w ich przypadku cenione są takie metody, które nie wymagają otwierania dodatkowych stron czy wychodzenia poza obręb aplikacji.

Większość bukmacherów pozwala na płacenie przy użyciu karty płatniczej bez udziału pośredników. W ich przypadku musimy zaledwie podać dane naszej karty (wraz ze znajdującym się na jej odwrocie kodem CVC), a następnie zatwierdzić transakcję w aplikacji bankowej. Najlepsi bukmacherzy online w Polsce pozwalają na zapamiętanie wpisanych przez nas danych – z uwagi na to każda kolejna transakcja wykonana przy jej użyciu przebiega szybko i bezproblemowo.

fuksiarz nowe bonusy na start
Nowe bonusy na start w Fuksiarz.pl – Bez obrotu!

Bardzo wygodną i cenioną przez użytkowników aplikacji mobilnych formą wpłacania środków na konto jest BLIK – system szybkich płatności online, wymagający otwarcia aplikacji bankowej i wprowadzenia prostego kodu. Schemat płatności jest bardzo prosty, szybki i intuicyjny. Przede wszystkim jednak wzbudza duże zaufanie – nie wymaga zapamiętywania bądź co bądź bardzo wrażliwych danych, a przy tym nie traci na szybkości wykonywania.

Nieco gorzej, jeżeli chodzi o płatności przez bukmacherskie aplikacje mobilne, wypadają szybkie płatności online przy użyciu pośredników. W ich przypadku najczęściej jesteśmy przekierowywani do przeglądarki internetowej (na ich strony), by tam sfinalizować zakup. Mimo wszystko jednak to również odbywa się w bezpiecznym środowisku i zazwyczaj przebiega bez większych problemów po drodze.

Jeżeli korzystamy z systemu płatności PayPal, on również pozwala na przechodzenie przez płatność bez potrzeby udawania się do zewnętrznych aplikacji. Co więcej, możemy powiązać go z kartą płatniczą, by całość przebiegała jeszcze szybciej. My dzięki temu zyskamy dodatkowy poziom zabezpieczeń.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Pamiętajmy: dostępne formy płatności zależą w pełni od bukmachera, a te udostępniane w jego aplikacji mobilnej mogą się różnić od tych znanych z jego strony internetowej. Nie zapominajmy również, że na apce mobilnej korzystamy z tego samego konta użytkownika (a zatem i salda), co w serwisie głównym. Jeśli jest nam tak wygodniej, możemy więc doładować konto na komputerze, a ze środków korzystać mobilnie. Wszystko odbywa się w końcu w systemie pre-paid.

Wypłata zgromadzonych środków w bukmacherskich aplikacjach mobilnych

Jako że tworzone przez bukmacherów aplikacje celują w bycie całkowicie niezależnymi od serwisów głównych tworem, oferują nie tylko dokonywanie wpłat na wirtualne saldo, ale też wypłatę naszych ewentualnych wygranych. Ta przebiega równie sprawniej, a na pewno jest czymś znacznie prostszym, bo dającym nam mniej możliwości.

Betfan kod promocyjny na bonus
Polski bukmacher Betfan – aplikacja mobilna z bonusem

Aby wypłacić środki – przykładowo w aplikacji STS na telefonie, znów musimy tapnąć ekran w miejscu, w którym pokazane jest nasze saldo. Tym razem jednak musimy wybrać opcję wypłaty – znajduje się ona w różnych i zależnych od konkretnej aplikacji miejscach. Po jej wybraniu musimy tylko potwierdzić chęć dokonana wypłaty – ta zostanie automatycznie przekazana do weryfikacji. Pamiętajmy, że nie musimy wypłacać całego salda znajdującego się na naszym koncie. Możemy wskazać konkretną kwotę, która ma zostać przelana – reszta pieniędzy pozostanie na naszym wirtualnym koncie.

Pamiętajmy, że w aplikacji mobilnej, jaką tworzą dla graczy najlepsi bukmacherzy, istnieją sytuacje, w których nie będziemy mogli zlecić wypłaty środków. Jedną z nich jest oczywiście posiadanie konta tymczasowego – do czasu zweryfikowania go jakiekolwiek wypłaty są wyłączone (weryfikacji można dokonać bezproblemowo i szybko, w całości przy użyciu aplikacji). Wypłaty nie dokonamy również wtedy, gdy korzystamy ze środków bonusowych, których jeszcze nie obróciliśmy.

W aplikacji mobilnej możemy nie tylko zlecić wypłatę, ale i sprawdzić status tej, którą już wcześniej zleciliśmy. Dzięki temu będziemy wiedzieć dokładnie, co dzieje się ze środkami. Mimo że te zwykle są wysyłane niemal natychmiast, wielu bukmacherów wciąż nie korzysta przy tym z usług pośredników szybkich płatności. W związku z tym środki mogą do nas dotrzeć z opóźnieniem nawet kilku dni (stąd też przydatna jest możliwość ich śledzenia). 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2720 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Płatności w aplikacjach mobilnych a bezpieczeństwo

Wiele osób zastanawia się, czy doładowywanie konta w bukmacherskich najlepszych aplikacjach mobilnych jest tak naprawdę bezpieczne. Odpowiedź na to pytanie jest dość prosta: tak, ale tylko wtedy, gdy korzystamy z usług podmiotów działających w naszym kraju w pełni legalnie. Ci są prawnie zobowiązani do tego, by dbać o bezpieczeństwo naszych danych, ale i powierzanych im środków finansowych. Tak w ich serwisach internetowych, jak i gdziekolwiek indziej.

Pozostaje jeszcze kwestia czysto techniczna. Płatności dokonywane przy udziale pośredników są dodatkowo zabezpieczane przez nich samych. Dzięki temu mamy dodatkową pewność, że wszystko pójdzie po naszej myśli. Jeśli zaś skorzystamy z systemu płatności BLIK, będziemy dodatkowo zabezpieczeni – nie dość bowiem, że będziemy musieli wygenerować kod samodzielnie, to jeszcze zweryfikować kwotę i odbiorcę płatności. Tutaj zaś nic nie może pójść nie tak. W przypadku płatności kartą płatniczą, dodatkowym zabezpieczeniem jest nasz bank. W razie potrzeby i nieprawidłowości zawsze możemy dokonać tak zwanego chargebacku i odzyskać nasze pieniądze.

5 / 5. Ocen: 5

Zakłady bukmacherskie

Back to top button