STS na telefonie. Legalne obstawianie meczów na iOS oraz Android!

Bukmacher STS pozwala na obstawianie meczów przez telefon w bardzo wygodny sposób. Jakie jeszcze funkcje znaleźć można w aplikacji na systemy iOS oraz Android?

STS na telefonie. Legalne obstawianie meczów na iOS oraz Android!
STS na telefonie. Legalne obstawianie meczów na iOS oraz Android!

STS aplikacja mobilna na telefonie

STS Mobile to propozycja dla miłośników sportu, którzy lubią często, albo raz na jakiś czas, postawić kupon u bukmachera. Dzięki temu programowi nie trzeba chodzić do punktu ani nawet uruchamiać komputera.

STS aplikacja mobilna do pobrania jest całkowicie za darmo. Warto odnotować, że bukmacher jest w Polsce legalny, a więc granie u niego jest w stu procentach zgodne z obowiązującym u nas prawem!

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Użytkownicy systemu iOS mają łatwiej, ponieważ pobieranie STS na telefon jest możliwe w sklepie AppStore. Jeżeli chodzi o Androida, tutaj trzeba korzystać z instalki „APK” jaka dostępna jest na oficjalnej stronie bukmachera.

STS na telefonie – jak obstawiać z bonusem?

sts mecze za darmo
sts mecze za darmo na telefonie

Aplikacja STS pozwala na stawianie legalnych kuponów na mecze, a także korzystanie z bardzo licznych promocji (np. 29 PLN bez wpłaty na obstawianie z kodem promocyjnym „BETONLINE). Bonus dostępny na oficjalnej stronie bukmachera pod adresem www.STS.pl.

Warto wspomnieć też o tym, że bukmacher udostępnia mecze online za darmo dla każdego użytkownika! Co tydzień można oglądać tutaj Bundesligę, Serie A, hiszpańską Ekstraklasę i wiele więcej!

Każdy może w mobilnym STS wpłacić pieniądze do bukmachera czy też zlecić wypłatę. Dostępne są tutaj także statystyki sportowe oraz specjalne oprogramowanie do śledzenia tego, co dzieje się na boisku bez uruchamiania streamu video.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 3

Zakłady bukmacherskie

Back to top button