Mecze na żywo w aplikacjach mobilnych – gdzie oglądać najlepiej?

Choć jeszcze kilkanaście lat temu obstawianie spotkań sportowych kojarzyło się niemal wyłącznie ze wskazywaniem ich wyniku (lub dowolnej innej rzeczy) przed ich rozpoczęciem się, a zakłady na żywo były dostępne wyłącznie w lokalach stacjonarnych, dziś typowanie meczów LIVE jest nie tylko znacznie popularniejsze, ale i po prostu szerzej dostępne. Obstawianie w tej formule jest już możliwe nie tylko w lokalach stacjonarnych, ale i za pośrednictwem komputerów stacjonarnym. Największym zainteresowaniem cieszy się jednak typowanie poprzez aplikacje mobilne, jakie oferują najlepsi bukmacherzy online w Polsce. To właśnie na nim zamierzamy skupić się w dzisiejszym wpisie.

mecze na żywo w aplikacji
Mecze na żywo w aplikacjach mobilnych – gdzie oglądać najlepiej?

Mecze na żywo w aplikacjach mobilnych – jak obstawiać?

Aby móc obstawiać mecze na żywo w aplikacji mobilnej dowolnego bukmachera, należy oczywiście mieć u niego zarejestrowane konto. Rejestracji możemy dokonać tak w jego głównym serwisie internetowym, jak i w aplikacji mobilnej. Pamiętajmy, by w jej trakcie skorzystać z jego oferty na start. U każdego bukmachera możliwe jest sięgnięcie po bonus powitalny, ale tylko niektórzy legalni bukmacherzy pozwalają nam wpisać kod promocyjny (te najatrakcyjniejsze publikujemy w obrębie naszego serwisu).

Mając już własne konto, musimy się na nie zalogować. We wszystkich aplikacjach mobilnych bukmacherów zrobimy to poprzez wprowadzenie naszych danych do logowania. Niektóre pozwalają jednak na powiązanie z nimi danych biometrycznych (na przykład odcisku palca) – dzięki temu kolejne logowania są błyskawiczne i nie wymagają od nas żadnych dodatkowych działań.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Każda bukmacherska aplikacja mobilna zawiera w sobie odrębną zakładkę, w której znaleźć możemy wyłącznie mecze udostępniane w formule na żywo. To właśnie tam musimy się skierować. Wybierając konkretne spotkanie, najczęściej zyskujemy dostęp do match trackera (wizualizacji tego, co aktualnie rozgrywa się na boisku), wraz z opcjami bukmacherskimi, które zmieniają się w zależności od tego, co dzieje się w danym meczu. Wystarczy kliknąć w którąś z nich, by przejść do okna szybkiego obstawiania.

Aplikacje mobilne – darmowe transmisje meczów

Aplikacje mobilne polskich bukmacherów są czymś, na przestrzeni czego ci lubią ze sobą konkurować. Również jeżeli chodzi o mecze możliwe do obstawiania na żywo. Większość buków już teraz oferuje w nich darmowe transmisje meczów – oczywiście tylko z tych rozgrywek, na które udało im się pozyskać licencję. Transmisje są dostępne z poziomu podglądu konkretnego spotkania sportowego i wyświetlają się tuż nad ofertą na zakłady. Przewijanie tej ostatniej nie powoduje straty transmisji z pola widzenia (ta jest “przyklejona” do ekranu). Co należy wiedzieć o darmowych transmisjach meczów w aplikacjach mobilnych? Kilka najważniejszych rzeczy przedstawiamy poniżej.

bonus za darmo sts 2022
Kod promocyjny STS na bonus 140 PLN bez ryzyka
  • Mecze są transmitowane bez komentarza (lub z komentarzem angielskim, jednak zależy to od rozgrywek i konkretnego bukmachera).
  • Dostęp do darmowych transmisji przyznawany jest osobom, które postawią na cokolwiek (niekoniecznie na to, co chcą oglądać), zwykle na określony czas. Zdarza się jednak tak, żem bukmacher oferuje je całkowicie za darmo dla wszystkich użytkowników aplikacji.
  • Jeżeli darmowa transmisja jest dostępna, wciąż można oglądać match tracker (istnieje taka opcja do wyboru).
  • Jeżeli dany bukmacher oferuje transmisję meczu z konkretnych rozgrywek, najczęściej ma wykupioną licencję na całe te rozgrywki. Możemy więc na nim polegać również w przypadku nadchodzących spotkań.

Warto pamiętać, że darmowe transmisje w aplikacjach mobilnych znacząco ułatwiają obstawianie meczów w formule na żywo. Relacje tekstowe oraz match trackery również są pomocne – co do tego nie ma wątpliwości. Nic jednak nie zastąpi możliwości oglądania rzeczywistego spotkania. Właśnie dlatego legalni bukmacherzy stale starają się o poszerzanie własnej oferty na takowe.

Match trackery w aplikacjach mobilnych

Swoistą alternatywą dla darmowych transmisji meczów w bukmacherskich aplikacjach mobilnych są tak zwane match trackery – dostępne w przypadku prawie każdego spotkania sportowego z oferty na żywo. Są to pewnego rodzaju komputerowe wizualizacje, które mają za zadanie odzwierciedlać to, co aktualnie dzieje się na boisku. Bukmacherzy online opracowują je sami – z różnym poziomem dokładności. U niektórych można liczyć na wysoki poziom responsywności i szybkie pojawianie się kolejnych akcji na ekranie. W przypadku innych nie jest to godne polegania, a wydarzenia z boiska pojawiają się ze sporym opóźnieniem.

Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Freebet na start200 PLN
Zakład bez ryzyka50 PLN
Freebet na esport25 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Cashback co wtorekdo 100 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl
Aktualna oferta bonusów w Betcris Polska

Nawet jeśli match tracker nie oferuje zadowalającego stopnia odświeżania, może zostać przez nas wykorzystany w roli bardzo cennego pomocnika. Dzięki niemu dowiemy się na przykład, po której stronie boiska najczęściej rozgrywają się akcje oraz która strona przeważa pod względem posiadania piłki. Jesteśmy też w stanie określić mocne i słabe strony każdej z formacji (w przypadku piłki nożnej).

Dostęp do match trackerów w aplikacji mobilnej nie wymaga od nas niczego – dostępny jest dla każdego jej użytkownika, całkowicie za darmo. Dzięki temu doskonale sprawdzają się one w przypadku spotkań z niszowych dyscyplin, dla których ciężko jest znaleźć darmową transmisję meczu. Wygląd match trackera zależy od konkretnego bukmachera oraz interfejsu jego aplikacji mobilnej. U niektórych narzędziu towarzyszy również relacja tekstowa, pozwalająca jeszcze lepiej zorientować się w przebiegu spotkania. Niektórzy legalni bukmacherzy dają ponadto dostęp do statystyk aktualizowanych na żywo. To również pozwala na znacznie skuteczniejsze typowanie.

Bukmacherzy z najszerszą ofertą na obstawianie meczów na żywo w aplikacji

Istnieją bukmacherzy, którzy słyną ze świetnie opracowanych aplikacji mobilnych, taką firmą jest na przykład Betclic na telefon. To właśnie w ich usługi powinniśmy celować, jeśli planujemy obstawianie poza domem – na przykład z poziomu stadionu, w trakcie trwania konkretnego meczu. Na którego buka powinniśmy tutaj postawić?

superbet aplikacja z bonusem na start
Superbet aplikacja mobilna z bonusem na start

Naszym zdaniem opcją idealną może być STS. Lider na polskim rynku zakładów wzajemnych przygotował aplikację idealnie przystosowaną do zakładów na żywo. Aplikacja ta prezentuje pełną jego ofertę (która, notabene, jest jedną z najszerszych na rynku). Co jednak najważniejsze, proponuje bardzo szybkie odświeżanie rynków dostępnych w przypadku obstawiania na żywo. Jest to szalenie istotne – zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że niektóre z nich są dostępne tylko przez kilkanaście sekund. W apce STS możemy też oglądać darmowe transmisje meczów. Bukmacher STS online od lat posiada licencję między innymi na niemiecką Bundesligę, włoskie Serie A czy hiszpańską La Liga. Dba również o inne dyscypliny – oglądać możemy u niego również hokej czy tenis. W STS aplikacja do pobrania jest oczywiście bezpłatnie z oficjalnej strony www.STS.pl.

Warto wiedzieć: niektórzy bukmacherzy online nie pozwalają na oglądanie darmowych transmisji meczów w swoich aplikacjach mobilnych. Inni zaś pozwalają to robić wyłącznie w ich obrębie. O takich sytuacjach wspomnieliśmy w opisie każdego z tych najlepszych, o których powiedzieliśmy powyżej. Miejmy to stale na uwadze.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2720 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

eWinner jest z kolei bukmacherem, który posiada wyłączność na spotkania 2. Ligi piłkarskiej (w Polsce) – jest zresztą jej tytularnym sponsorem. Co ciekawe, darmowe transmisje eWinner pozwala oglądać wyłącznie w obrębie swojej aplikacji mobilnej. Na pewno przynoszą mu wielu użytkowników – zwłaszcza że liga ta nie jest transmitowana w żadnej telewizji. Rejestracja z kodem BETONLINE i darmowym bonusem na www.eWinner.pl.

Dobrze w kontekście aplikacji mobilnej i meczów na żywo prezentują się również dwaj popularni legalni bukmacherzyeFortuna i Superbet. Obaj dbają o to, by ich oferta była szeroka i kompleksowa, ale też na bieżąco uzupełniana. U obu mamy więc co obstawiać – o każdej porze dnia i nocy. Co ważne, aplikacje mobilne tych bukmacherów wyglądają bardzo przyjaźnie i są naszpikowane przydatnymi przy tego typu obstawianiu funkcjonalnościami – szybkim dostępem do statystyk, świetnymi powiadomieniami (informującymi chociażby o golach w obstawianych meczach) i opcją obstawiania za pośrednictwem jednego stuknięcia w ekran (po ustalonej przez siebie wcześniej stawce). Obaj ci bukmacherzy dają też możliwość oglądania darmowych transmisji wielu meczów, nie tylko z kategorii piłki nożnej.

4.8 / 5. Ocen: 5

Zakłady bukmacherskie

Back to top button