Transmisje na żywo w aplikacji mobilnej bukmachera Fortuna

Fortuna to bukmacher, który w Polsce cieszy się ogromną rozpoznawalnością i idącą w parze z nią popularnością. Cieszy się dobrą sławą nie tylko ze względu na swój prawie 25-letni staż, ale przede wszystkim z uwagi na to, że dostosowuje się do potrzeb naszego specyficznego rynku bukmacherskiego. Gdy ten oczekiwał od bukmacherów darmowych transmisji meczów, Fortuna je zaoferowała. Gdy z kolei standardem stało się prezentowanie swojej oferty w obrębie dedykowanej natywnej aplikacji mobilnej, bukmacher też się do tego dostosował. Obecnie łączy te dwie funkcje ze sobą, dając swoim użytkownikom dostęp do transmisji na żywo z poziomu aplikacji. To właśnie na tej funkcjonalności skupimy się w tym artykule.

transmisje na żywo w aplikacji bukmahcera
Jak oglądać transmisje na żywo w aplikacji bukmachera Fortuna?

Jakie transmisje na żywo można oglądać w aplikacji Fortuny?

Fortuna należy do „potęg” na polskiej scenie bukmacherskiej. Nic więc dziwnego, że stara się sprostać wymaganiom jej najbardziej wymagających klientów, ale też prześcignąć inne podmioty o podobnym spektrum działań. Jednym z pól, na których rywalizuje są właśnie transmisje sportowe. Co można oglądać w ramach tych oferowanych przez Fortunę?

 • 1. Ligę polską – Fortuna pokrywa ją w zdecydowanie najlepszy sposób, co może być wypadkową oficjalnego i tytularnego jej sponsorowania; 
 • włoską Serie A – w obrębie transmisji telewizyjnych Fortuny znaleźć można najwyższą klasę rozgrywek włoski; 
 • francuską Ligue 1 – w ofercie najczęściej znajduje się również najwyższa klasą liga francuska;
 • mecze polskiej Ekstraklasy – nie tylko 1. Liga, ale też najwyższy rangą szczebel rozgrywek w Polsce jest zwykle pokrywany przez transmisje Fortuny; 
 • Wielki Szlem – transmisje to nie tylko piłka nożna, ale też chociażby i tenis.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Oczywiście wyżej wspomniane turnieje i rozgrywki są tylko tymi przykładowymi, najczęściej znajdującymi się w ofercie polskiego bukmachera. Jest ona jednak bardzo dynamiczna i często pojawiają się w niej mniejsze lub większe zmiany. Trzeba mieć tego świadomość, zanim na transmisjach któregokolwiek z bukmacherach zacznie się polegać.

Najlepsze aplikacje bukmacherów oferują graczom szereg możliwości, od transmisji na żywo, przez statystyki aż po bonusy bez depozytów.

Wymagania – co trzeba zrobić, aby móc oglądać transmisje w aplikacji Fortuny?

Choć legalne transmisje meczów w Fortunie są udostępniane za darmo, musimy spełnić pewne warunki, by mieć do nich dostęp. Przedstawiają się one następująco:

 • Posiadanie konta w Fortunie – nie musi ono mieć dużego (ani jakiegokolwiek) stażu. Możemy je więc założyć „z miejsca”. Konto w aplikacji mobilnej dzieli infrastrukturę z tym z serwisu głównego. Wystarczy je więc założyć tylko raz.
 • Ukończony osiemnasty rok życia – wiąże się to z poprzednim wymogiem – u bukmachera mogą rejestrować się wyłącznie osoby pełnoletnie.
 • Posiadanie dodatniego salda konta – transmisji nie możemy oglądać wtedy, gdy jesteśmy coś dłużni bukmacherowi.
 • Kupon – aby móc oglądać transmisje w obrębie aplikacji mobilnej, musimy go postawić. To on tak właściwie odblokowuje dostęp do nich. Jeden kupon = siedem dni dostępu do transmisji sportowych.
betfan bonus na telefon
Polski bukmacher Betfan – aplikacja mobilna z bonusem

Jak oglądać mecze mobilnie w aplikacji Fortuny?

Aby oglądać transmisje meczów na żywo w Fortunie i jej aplikacji mobilnej, wcale nie trzeba bardzo się natrudzić i wydać mnóstwo pieniędzy. Jeżeli oczywiście spełniamy wszystkie wyszczególnione przez nas powyżej wymagania. Cały proces prezentuje się następująco:

 1. Rejestrujemy się w Fortunie na www.efortuna.pl, a jeżeli mamy już swoje konto – logujemy się na nie w obrębie aplikacji mobilnej bukmachera.
 2. Doładowujemy konto, jeżeli jego saldo jest niewystarczające do postawienia zakładu.
 3. Stawiamy dowolny kupon na spotkanie sportowe naszego wyboru. W ten sposób odblokowujemy dostęp do transmisji.
 4. Aby znaleźć transmisję dla nas, udajemy się do odpowiedniej zakładki, albo też po prostu szukamy spotkania, którym się interesujemy. Jeśli znajduje się na nim odpowiednie oznaczenie, będzie dostępne w modelu na żywo.
 5. Jeśli chcemy, w czasie trwania spotkania możemy je obstawiać – opcje bukmacherskie w aplikacji są zlokalizowane pod oknem z transmisją lub obok niego, w zależności od trybu, w jakim wyświetlamy (panorama / pion).

Czy oglądanie meczów w Fortunie jest legalne?

Tak, nie mamy o co się martwić – Fortuna dysponuje stosownymi licencjami. Jest zresztą bukmacherem na tyle renomowanym, że nie dopuściłaby się żadnego oszustwa – zwłaszcza na tle prawnym.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2720 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Co trzeba zrobić, aby oglądać mecze w Fortunie?

Wystarczy zarejestrować swoje własne konto, a następnie postawić kupon – dowolny, na jaką chcemy dyscyplinę sportową. Zyskamy tygodniowy dostęp do wszystkich transmisji telewizyjnych Fortuny, również tych zupełnie niezwiązanych z obstawionym przez nas sportem.

Pamiętajmy, że aby oglądać mecze trzeba mieć konto, a żeby je mieć trzeba ukończyć 18 rok życia. Podobnie jak aplikacja STS także tutaj mamy dodatkowe promocje i bonusy dla graczy.

Czy oferta na spotkania LIVE może się zmienić?

Tak, transmisje telewizyjne dostępne w ofercie bukmachera Fortuny bazują na pozyskiwanych przez tego bukmacherach licencjach. Te z kolei mogą wygasać w czasie – wtedy zwykle podchodzi się do re-negocjacji umowy licencyjnej. W jej wyniku często w ofercie pojawiają się nowe ligi czy wydarzenia sportowe, ale też znikają e, w sprawie których nie udało się dogadać. Oferta na spotkania live jest więc bardzo dynamiczna.

5 / 5. Ocen: 11

Zakłady bukmacherskie

Back to top button