Aplikacja mobilna STS – co oferuje i jak z niej skorzystać?

STS (Star-Typ Sport) to bukmacher, który swoje usługi na polskim rynku świadczy już od 1997 roku, co czyni go jednym z najbardziej doświadczonych operatorów na naszym rynku. Doświadczenie, ale też jego podejście do klientów przyczyniły się do tego, że obecnie jest on uważany za króla polskiej sceny bukmacherskiej. Ma to swoje odzwierciedlenie również w jego aplikacji mobilnej, która wytycza standardy na rynku, a z której wzór czerpią również inne działające na nim podmioty. W tym artykule przedstawimy ją w bardziej szczegółowy sposób.

bukmacher sts aplikacja mobilna
Aplikacja mobilna bukmachera STS

Podstawowe funkcjonalności w aplikacji mobilnej STS

Główną zaletą aplikacji mobilnej bukmachera STS jest jej czytelny interfejs, który pozwala szybko odnaleźć się w jej wszystkich funkcjonalnościach. Tych z kolei jest cała masa – nie dość, że STS pozwala na dostęp do pełnej jego oferty właśnie z poziomu aplikacji, to jeszcze proponuje mnóstwo nowych możliwości, których nie sposób kojarzyć z jego serwisem internetowym. Do tych najważniejszych zaliczyć można:

 • szybkie obstawianie – wystarczy kilka stuknięć w ekran, by postawić zakład Jest to bardzo istotne zwłaszcza w przypadku spotkań rozgrywanych na żywo;
 • wypłatę i wpłatę pieniędzy – wpłacanie i wypłacanie pieniędzy za pośrednictwem aplikacji STS odbywa się bardzo szybko – wystarczy podać wybraną przez siebie formę, a w przypadku wpłaty również jej formę, a następnie kliknąć w odpowiedni przycisk;
 • transmisje na żywo – więcej na temat tej funkcjonalności mówimy w dalszej części tego przewodnika;
 • podgląd kuponów i salda – w aplikacji STS mamy stałą kontrolę nad naszym saldem gotówkowym, które jest wyświetlane na belce głównej, w każdym dziale, do którego przechodzimy. Stale mamy też dostęp przeglądu naszych kuponów;
 • statystyki i wykresy – dzięki aplikacji mobilnej możemy przeglądać statystyki spotkań oraz innego rodzaju informacje, które będą w stanie wspomóc nas w dokonywaniu analizy drużyn biorących udział w danym meczu;
 • tracker – opcja ta pozwala śledzić przebieg wszystkich spotkań, które obserwujemy, z dokładną rozpiską na temat wszystkich akcji, które mają w nich miejsce, a zwykle również z wizualizacją meczów;
 • błyskawiczne logowanie – w aplikacji STS możemy logować się tradycyjnie (loginem i hasłem), albo też za pomocą odcisku palca oraz skanu twarzy;
 • powiadomienia push – aplikacja na bieżąco informuje nas na temat najważniejszych wydarzeń w spotkaniach, które obstawiamy lub obserwujemy. Powiadamia nas także o wszelkich bonusach i promocjach, które bukmacher właśnie wprowadził.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Transmisje na żywo w aplikacji mobilnej STS

Aplikacja mobilna bukmachera STS jest jedną z nielicznych na polskim rynku, które dają dostęp do transmisji telewizyjnych spotkań sportowych rozgrywanych na żywo. Dostępne są one wyłącznie dla osób typujących (po złożeniu zakładu uzyskuje się do nich dostęp, zwykle na ściśle określony czas). Bukmacher oferuje szeroką im paletę, jednak tylko tych, na które posiada stosowną licencję.

Transmisje można oglądać z poziomu typowania danych spotkań w modelu „na żywo”. Każda z nich daje możliwość szybkiego skorzystania z wybranej przez siebie opcji bukmacherskiej.

Jak zainstalować aplikację mobilną bukmachera STS?

Z zainstalowaniem aplikacji mobilnej bukmachera STS nie powinni mieć problemu użytkownicy telefonów i tabletów z systemem iOS. Dostępna jest ona w obrębie oficjalnego sklepu platformy Apple’a. Nieco bardziej skomplikowaną sytuację mają posiadacze urządzeń z Androidem na pokładzie. Z uwagi na to, że zasady Google kategorycznie zabraniają umieszczania w jego oficjalnym sklepie aplikacji bukmacherskiej, konieczne jest zastosowanie pewnego obejścia. Zakłada ono:

 1. Zezwolenie na instalację aplikacji z nieznanych źródeł – zazwyczaj opcja ta dostępna jest w zakładce „Bezpieczeństwo” w ustawieniach konkretnego urządzenia.
 2. Pobranie aplikacji z oficjalnej strony internetowej buka www.sts.pl, a następnie otworzenie jej z paska powiadomień. Jeżeli powiadomienie omyłkowo zamkniemy, plik .apk służący instalacji znajdziemy w historii pobranych plików przeglądarki, albo też w dowolnym menedżerze plików.
 3. Uruchomienie aplikacji, a następnie zalogowanie się na nasze konto (lub założenie go, jeśli nie posiadamy go).
betfan bonus na telefon
Polski bukmacher Betfan – aplikacja mobilna z bonusem

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Poniżej kilka najczęściej zadawanych pytań graczy, którzy szukają informacji na temat aplikacji mobilnej bukmachera STS.

Dlaczego aplikacji STS nie można znaleźć w sklepie Google Play?

Wynika to z polityki tego sklepu, która kompletnie zakazuje umieszczania w jego obrębie aplikacji związanych standardem, a zatem i tych bukmacherskich. Istnieje jednak sposób na to, by aplikację STS zainstalować na Androidzie – przedstawiliśmy go powyżej.

Czy musimy posiadać konto, aby korzystać z aplikacji?

Tak, aby korzystać z aplikacji mobilnej musimy posiadać własne konto. Możemy wykorzystać konto zarejestrowane w serwisie głównym (a właściwie to musimy, jeśli je posiadamy), albo też założyć nowe, w obrębie samej apki.

Czy aplikacja dzieli bonusy promocyjne z serwisem głównym bukmachera?

Tak, wszystkie bonusy są dostępne w jej ramach. Dodatkowo, użytkownicy aplikacji mogą liczyć na regularne promocje wyłącznie dla nich, choć żadna z nich nie ma stałego charakteru (warto włączyć powiadomienia push, o których mówiliśmy wcześniej!).

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button