Dlaczego warto korzystać z aplikacji mobilnych polskich bukmacherów?

Rynek bukmacherski jest w Polsce jednym z najbardziej konkurencyjnych. Działa na nim kilkunastu operatorów, każdy z których stara się zaskoczyć z ofertą lepszą niż ta konkurencji. Rywalizują nie tylko na polu oferowanych spotkań sportowych czy kursów na ich obstawianie, ale też w obrębie technologii, z jakich korzystają. Aktualnie najwięcej uwagi zwracają na swoją aplikację mobilną, która stanowi podstawowy środek do obstawiania dla coraz większej liczby typerów. Dlaczego sięga się po nią tak często? Jakie płyną z tego korzyści i który bukmacher obecnie przoduje na tym polu? To wszystko i wiele więcej opiszemy w naszym artykule.

aplikacje polskich bukmacherów
Dlaczego warto obstawiać przez aplikację bukmacherską?

Zalety korzystania z bukmacherskich aplikacji mobilnych

Istnieje wiele powodów, ze względu na które bukmacherzy tak dużą wagę przykładają do swoich aplikacji mobilnych. Nie dość bowiem, że są one coraz modniejsze (ze względu na trendy technologiczne pchające ludzi w ich stronę), to z ich zalet są w stanie skorzystać zarówno typujący, jak i bukmacherzy.

Z perspektywy typującego, najważniejszymi ich zaletami mogą okazać się:

  • możliwość obstawiania również poza domem – to właśnie mobilność jest czymś najbardziej cenionym w aplikacjach mobilnych. Można po nie sięgać zarówno wtedy, gdy jest się na spotkaniu biznesowym (pozwalają na naprawdę szybkie i sprawne typowanie), ale też gdy jedzie się pociągiem czy przebywa się z dziewczyną. Dają olbrzymie możliwości ludziom wiecznie zalatanym;
  • dostęp do powiadomień push – nie pozwolą nam one zapomnieć o ważnym dla nas spotkaniu, ale też powiadomią o atrakcyjnych bonusach oraz zmianach w spotkaniach, które obstawiliśmy, a które właśnie się rozgrywają;
  • statystyki zawsze pod ręką – aplikacje mobilne mogą też stanowić nasze swoiste centrum dowodzenia. To wygodne i praktyczne, bo dzięki nim możemy dokonywać trafniejszych analiz, również tych na żywo;
  • niezależność od komputera – w typowaniu, nie jesteśmy uzależnieni od siedzenia przy komputerze. Wszystko, co istotne możemy zrobić również poza nim, wliczając w to obstawianie, analizę i przeglądanie oferty;
  • możliwość korzystania ze specjalnych bonusów – choć nie każdy je oferuje, wielu bukmacherów organizuje akcje promocyjne wyłącznie dla właścicieli aplikacji mobilnych.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Aplikacja mobilna a typowanie na żywo

Aplikacje mobilne polskich bukmacherów są lubiane przede wszystkim przez wszystkich tych, którzy preferują obstawianie na żywo. Wszystko ze względu na to, że pozwalają mieć wszystko pod ręką – opcje bukmacherskie, statystyki, aktualne składy. To wszystko jest na wyciągnięcie ręki (czy przesunięcie palcem po ekranie). Co więcej, niektórzy bukmacherzy umożliwiają oglądanie transmisji spotkań w obrębie ich aplikacji. Jest to o tyle wygodne, że pozwala mieć zarówno wszystkie opcje bukmacherskie, jak i sam mec w jednym oknie, bez konieczności przełączania się między kolejnymi oknami. To się docenia – zwłaszcza, jeśli często się podróżuje i jest się zmuszonym do oglądania i typowania „w biegu”.

Aplikacja mobilna bukmachera świetnie sprawdza się również w momencie, gdy spotkanie oglądamy na ekranie naszego telewizora. Dzięki niej nie musimy udawać się do komputera, by postawić wynik czy obstawić wybraną przez nas opcję. Wszystko mamy dostępne z poziomu kanapy – blisko i po prostu wygodnie.

betfan bonus na telefon
Polski bukmacher Betfan – aplikacja mobilna z bonusem

Bukmacherzy z najlepszymi aplikacjami mobilnymi na rynku

Każdy z kilkunastu bukmacherów obecnie działających na naszym rynku daje dostęp do swojej własnej aplikacji mobilnej, zazwyczaj działających w obrębie obu systemów operacyjnych napędzających telefony i tablety – Androida oraz iOS. Nie każda aplikacja jednak została zaprojektowana na dobrym poziomie, który mógłby nas zadowolić. Poniżej przedstawiamy tych operatorów, których apka zdecydowanie zasługuje na uwagę. Wraz z wyjaśnieniem, dlaczego.

  • STS – aplikacja mobilna STS czołowego polskiego bukmachera została wykonana na najwyższym możliwym poziomie. Jest intuicyjna, czytelna, ale też potężna pod względem swoich funkcjonalności. Co jednak najważniejsze, aplikacja STS umożliwia robienie wszystkiego tego, co można robić w obrębie serwisu internetowego tego buka. Wliczając w to oglądanie transmisji na żywo na stronie www.sts.pl.
  • Fortuna – główna konkurentka STS również wychodzi do typerów z mocno konkurencyjną aplikacją mobilną, pozwalającą na wszystko to, co oferuje tenże bukmacher. Jest banalna w obsłudze, ale też bardzo intuicyjna – jej struktura została zaprojektowana w jak najbardziej odpowiedni sposób. Ona również, jako jedna z niewielu, daje dostęp do transmisji meczów. Na żywo, w wysokiej jakości na stronie www.efortuna.pl.
  • Betclic aplikacja mobilna tego bukmachera jest demonem szybkości. Doceni to zwłaszcza każdy ten, kto oczekuje najwyższej szybkości – czy to dlatego, że jest bardzo zalatany i nie ma potrzeby siedzenia i patrzenia się w swój telefon, czy to ze względu na to, że zajmuje się typowaniem na żywo. Betclic na telefon działa doskonale, buk zadbał o czytelność interfejsu, w którym już na pierwszy rzut oka można się połapać. Jego apka mocno przypomina prowadzony przez niego główny serwis internetowy, co ułatwia przeskakiwanie między tymi kanałami dystrybucyjnymi tegoż operatora.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button