Legalny bukmacher Superbet – nowe bonusy i promocje

Po czym rozpoznać solidnego bukmachera internetowego? Z pewnością bardzo istotne są bogata oferta zakładów, wysokie kursy oraz bezpieczeństwo środków, jednak nie mniej ważne są atrakcyjne bonusy i promocje. Tym razem postanowiliśmy sprawdzić na własnej skórze, jak w tej kwestii prezentuje się legalny bukmacher Superbet. Na jaki bonus powitalny mogą liczyć nowi gracze? Jakie promocje okolicznościowe są dostępne w późniejszym czasie? Przekonajmy się, czy bukmacher Superbet to firma poważnie traktująca swoich klientów. 

promocje i bonusy w superbet
Legalny bukmacher Superbet – bonusy i promocje

Mistrzowska oferta na start – trzy bonusy powitalne od Superbet

Superbet to bukmacher z rumuńskim kapitałem, który na tamtejszym rynku oferuje zakłady od 2009 roku i przez ten okres zdążył zapracować na miano hegemona. Od 2019 roku serwis jest również legalny w Polsce i pomimo, że swoją ofertę zakładów przedstawił dopiero wiosną 2020 roku to błyskawicznie dał się poznać z bardzo korzystnej strony. Co na to wpływa?

Przede wszystkim solidna oferta. Klienci Superbet mogą liczyć nie tylko na sporo pokrywanych rynków i opcji zakładów, ale również konkurencyjne kursy, ciekawe zakłady na żywo, a także nowoczesną aplikację mobilną. Wszystko to jednak nie wystarczyłoby, aby zasłużyć na tak pozytywne opinie i komentarze wśród samych gracze. 

Osoby zarządzające bukmacherem Superbet potrafią wykorzystać swoje doświadczenie zdobyte na innych rynkach i doskonale wiedzą, że sporo typerów zwraca uwagę na wysokość promocji powitalnej. Efekt tego jest taki, że każdy nowy klient bukmachera Superbet może liczyć na powitalny pakiet promocyjny, w którego skład wchodzą trzy bonusy na start:

  • Superbet bonus 100% od pierwszego depozytu 200 zł
  • Tydzień gry bez ryzyka 1300 zł
  • Bonus za aplikację mobilną 20 zł

Dodatkowo gracze mogą liczyć na osobny freebet 34 PLN z kodem promocyjnym „BETONLINE„, rejestrację wykonujemy na stronie www.Superbet.pl. Tam także pobrać można aplikację na Android i iOS.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus bez depozytu29 PLN
Bonus za depozyt1200 PLN
Zakład bez ryzyka200 PLN
Cashback na Betgames20 PLN
Cashback na wirtualne20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Superbet promocja powitalna – podwojenie pierwszej wpłaty aż do 200 zł

Pierwszym elementem powitalnego pakietu dla nowych klientów bukmachera Superbet jest bonus od pierwszej wpłaty po rejestracji konta. Jest to klasyczny bonus od depozytu, dzięki któremu gracz może podwoić wpłaconą kwotę, a maksymalna wartość darmowych środków bonusowych do zgarnięcia w ramach tej promocji to 200 zł. 

Wszystko co należy zrobić to założyć nowe konto gracza, zaakceptować bonus powitalny i w ciągu 14 dni od rejestracji dokonać pierwszego depozytu na kwotę min. 20 zł (wpłaty poniżej tej kwoty nie będą uprawniały gracza do zgarnięcia bonusu). Automatycznie po spełnieniu tych warunków bukmacher podwoi wpłatę, a darmowe środki pojawią się na saldzie bonusowym, gdzie będą aktywne przez następne 10 dni. 

Aby przenieść bonus na saldo depozytowe i mieć możliwość wypłacenia gracz powinien dokonać obrotu bonusem 2x, tzn. jeśli przykładowo otrzymał maksymalny bonus 200 zł, to musi postawić kupony za łączną kwotę min. 400 zł, aby mieć możliwość przelania darmowych środków na konto bankowe. 

Betfan kod promocyjny na bonus
Polski bukmacher Betfan – aplikacja mobilna z bonusem

Do obrotu bonusem Superbet zaliczają się pojedynczy zakłady SOLO po kursie min. 1.80, a także wielokrotne kupony AKO z co najmniej 2 typami na kuponie i min. kursem łącznym 1.80. Każdy klient bukmachera Superbet może zgarnąć tylko jeden taki bonus. 

Bonus na start Superbet – tydzień gry bez ryzyka aż do 1300 zł

Drugim elementem pakietu na start dla nowych klientów bukmachera Superbet jest cashback bonus. Nie jest to jednak klasyczny zakład bez ryzyka, jak ma to miejsce na stronach innych legalnych operatorów w naszym kraju, gdyż Superbet nie zwraca środków za pierwszy przegrany kupon po rejestracji, ale… za wszystkie przegrane środki w pierwszym tygodniu!

Z tej promocji skorzystać mogą wyłącznie gracze, którzy wpłacili pierwszy depozyt 20 zł na stronie www.Superbet.pl. Od momentu wpłaty przez następne 7 dni grają bez ryzyka, tzn. że jeśli po upływie tego terminu ich saldo będzie na minusie, wówczas bukmacher zwróci im całą kwotę przegranych środków. No, prawie całą… 

Kwota bonusu cashback będzie obliczana w taki sposób, że od sumy stawek, za jakie gracz zagrał łącznie swoje kupony w pierwszym tygodniu zostanie odjęta suma wygranych, suma 12% podatku od obrotu oraz kwota bonusów wykorzystanych w tym okresie. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

A zatem – zakładając, że gracz zagrał w pierwszym tygodniu za łączną kwotę 1000 zł, wówczas podatek wyniesie 120 zł. Przyjmijmy, że w tym okresie wygrał np. 300 zł i wykorzystał bonus od pierwszego depozytu 200 zł. Wówczas kwota bonusu cashback wyniesie 380 zł. 

Maksymalny cashback bonus Superbet do zgarnięcia w ramach tej promocji to 1300 zł, a żeby go wypłacić bukmacher wymaga obrotu darmowymi środkami 2x w ciągu 10 dni. Do obrotu zaliczają się kupony SOLO oraz AKO, a kurs min. w obu przypadkach musi wynosić min. 1.80. 

Bonus 20 zł za aplikację mobilną dla nowych klientów bukmachera Superbet

Ostatnim elementem promocji powitalnej Superbet jest bonus za aplikację mobilną. Podobnie jak w STS na telefonie to i tu kwota darmowych środków do zgarnięcia to 20 zł, a regulamin nie należy do zbyt skomplikowanych. Wszystko co trzeba zrobić to wpłacić pierwszy depozyt 20 zł, a następnie w ciągu 7 dni pobrać, zainstalować i zalogować się na swoje konto w aplikacji mobilnej Superbet, którą pobrać można na oficjalnej stronie bukmachera www.Superbet.pl

W ciągu 72 godzin od momentu pierwszego logowania w aplikacji gracz otrzyma bonus 20 zł, który będzie aktywny przez 10 dni. Ten bonus wymaga obrotu tylko 1x na kuponach SOLO lub AKO po kursie min. 1.80 zanim będzie można go wypłacić. 

Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Freebet na start200 PLN
Zakład bez ryzyka50 PLN
Freebet na esport25 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Cashback co wtorekdo 100 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl
Aktualna oferta bonusów w Betcris Polska

Bonus Super Przewaga – ciesz się wygraną jeszcze przed zakończeniem meczu

Klienci bukmachera Superbet mogą liczyć nie tylko na solidny bonus na start, ale również na sporą paczkę promocji w późniejszym okresie. Praktycznie każdego dnia można skorzystać z ciekawych bonusów okolicznościowych, dlatego żaden z typerów rejestrujących konto w Superbet nie powinien nigdy narzekać na brak darmowych środków na dalszą grę. 

Jedną z flagowych promocji Superbet jest bonus Super Przewaga. Na czym on polega i dlaczego nawet serwis Betonline uznaje go za jednego z najlepszych w branży? To bardzo proste! Obstawiasz dowolne wydarzenie z oferty zakładów bukmachera na określone dyscypliny, a przy odrobinie szczęścia wygrana pojawi się na Twoim koncie gracza w Superbet jeszcze przed zakończeniem meczu.

Moment wypłacenia wygranej różni się w zależności od dyscypliny. W piłce nożnej wytypowana drużyna musi uzyskać 2 gole przewagi, w tenisie wytypowany gracz musi wygrać seta 6:0, w koszykówce wytypowana drużyna musi osiągnąć przewagę 15 punktów, w siatkówce wytypowany zespół musi wygrać 2 pierwsze sety, w piłce ręcznej wytypowana ekipa musi mieć 6 goli przewagi, a w hokeju na lodzie wytypowany zespół musi mieć przewagę 3 goli.

Super Poniedziałek, czyli cotygodniowy bonus 50 zł dla aktywnych graczy

Powiedzenie nie lubię poniedziałków nie sprawdza się w przypadku klientów bukmachera Superbet. Każdy z nich ma szansę zgarnąć na dobry początek tygodnia bonus 50 zł, a żeby tak się stało należy spełnić kilka warunków. 

ewinner obstawianie na telefonia
eWinner aplikacja mobilna – typowanie na telefonie z bonusem

Wystarczy wpłacić w poniedziałek depozyt min. 100 zł i postawić dowolny kupon SOLO lub AKO za min. 100 zł. Automatycznie na koncie gracza pojawi się gwarantowany bonus 50 zł, który będzie aktywny przez 3 dni. W tym czasie bonus należy obrócić 2x na kuponach SOLO lub AKO po kursie min. 1.80. 

Bonus Super Dzień 100 zł od bukmachera Superbet

Środek tygodnia to czas na mecze Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz Ligi Konferencji, a – co za tym idzie – również wzmożonej aktywności typerów. Bukmacher Superbet nie byłby sobą, gdyby nie zadbał o swoich graczy i nie zaproponował im ciekawej promocji na tę okoliczność. 

Ten bonus nazywa się Super Dzień, a jego regulamin jest następujący. Wszystko co należy zrobić to w środku tygodnia za min. 20 zł postawić dowolny kupon SOLO lub AKO, przedmeczowy lub na żywo na ww. rozgrywki. Jeśli wszystkie typy okażą się prawidłowe, wówczas wygrana należy rzecz jasna do gracza. Gdyby jednak zabrakło mu szczęścia, wówczas połowa stawki za przegrany kupon wróci na jego konto jako bonus cashback. 

Maksymalna kwota darmowych środków do zgarnięcia to 100 zł, a zanim gracz będzie mógł wypłacić bonus powinien obrócić nim 2x na kuponach SOLO lub AKO z kursem min. 1.80. Oczywiście wcześniej musi być dokonana w Superbet rejestracja z kodem promocyjnym „BETONLINE„.

Bonus Superbets, czyli gra bez ryzyka w każdy weekend

Piątek, sobota oraz niedziela to dni zaznaczone na czerwony kolor w kalendarzu każdego typera. To również czas, kiedy oferta zakładów od legalnych bukmacherów wprost pęka w szwach, dlatego klienci Superbet mogą liczyć wówczas nie tylko na mnóstwo kursów, ale również specjalny bonus. 

Promocja Superbets gwarantuje zwrot stawki za przegrany kupon w każdy z promocyjnych dni. Pojedynczy cashback bonus nie może być jednak wyższy od 20 zł, a zatem w trakcie weekendu można zgarnąć maksymalnie 60 zł. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Aby tak się stało wystarczy za min. 20 zł postawić przegrany kupon SOLO lub AKO z zakładki SuperBets na stronie bukmachera. Tradycyjnie bonus wymaga obrotu 2x na kuponach SOLO lub AKO z kursem min. 1.80 zanim będzie można go wypłacić. 

Super Bonus, czyli dwa razy wyższe wygrane na wielokrotnych kuponach AKO

Kupony wielokrotne to jeden z ulubionych rodzajów zakładów wśród samych graczy. Popularne “taśmy” to szansa na rekordową wygraną przy bardzo niskim wkładzie – rzecz jasna o ile wszystko pójdzie po myśli gracza i komplet jego typów na kuponie okaże się poprawny. Od teraz klienci bukmachera Superbet mogą liczyć na wygrane wyższe o 100% na wielokrotnych kuponach AKO. 

bonus za darmo sts 2022
Kod promocyjny STS na bonus 29 PLN bez depozytu

Wszystko co należy zrobić to postawić kupon AKO z min. 5 selekcjami, a w przypadku powodzenia bukmacher automatycznie podwyższy ewentualną wygraną o 7%. Maksymalny bonus 100% od wygranej można otrzymać typując prawidłowo kupon z min. 24 selekcjami, natomiast kwota wygranej z bonusem na kuponie nie może przekroczyć 650 tysięcy złotych. Pełna tabela bonusów w zależności od liczby zdarzeń na kuponie znajduje się na oficjalnej stronie bukmachera www.Superbet.pl w zakładce PROMOCJE. 

Bonusy i promocje bukmachera Superbet – FAQ

Na jaki bonus na start mogę liczyć rejestrując nowe konto gracza w Superbet?

Każdy nowy klient tego bukmachera otrzyma trzy bonusy powitalne – bonus 100% od pierwszego depozytu 200 zł, tydzień gry bez ryzyka 1300 zł oraz bonus za aplikację mobilną 20 zł. 

Na czym polega promocja tydzień gry bez ryzyka od bukmachera Superbet?

To proste! Rejestrujesz konto, wpłacasz pierwszy depozyt i obstawiasz dowolne kupony z oferty zakładów. Jeśli po 7 dniach Twoje saldo będzie na minusie, wówczas bukmacher zwróci Ci przegrane środki jako cashback bonus. 

Na jakie bonusy mogę liczyć jako stały klient bukmachera Superbet?

Lista promocji okolicznościowych od tego legalnego bukmachera jest bardzo długa i praktycznie każdego dnia do zgarnięcia są darmowe środki na dalszą grę. Więcej szczegółów znajdziesz w tekście powyżej oraz na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Superbet. 

5 / 5. Ocen: 4

Zakłady bukmacherskie

Back to top button