Jakie są najlepsze aplikacje bukmacherskie od polskich legalnych bukmacherów?

Telefony komórkowe i tablety w ogromny sposób ułatwiają nam życie. Dzięki nim, nie musimy być uwiązani do komputera i możemy z dowolnego miejsca na świecie wykonywać czynności, które dawniej trzeba było robić w zaciszu swojego domu. W tym tekście omówimy dla Ciebie najlepsze aplikacje bukmacherskie, pochodzące od legalnych polskich bukmacherów, które możesz pobrać na swój telefon. Dzięki nim możesz uprawiać legalne zakłady bukmacherskie i wygenerować dla siebie dodatkowy strumień gotówki. W tym tekście dowiesz się, jacy bukmacherzy mają najlepsze aplikacje mobilne oraz na jakie rzeczy należy przede wszystkim zwracać uwagę, wybierając mobilnego bukmachera. Zapraszamy serdecznie.

Jacy bukmacherzy w Polsce online mają najlepsze aplikacje?

Szacujemy, że nawet połowa bukmacherów w Polsce udostępnia dla swoich użytkowników dedykowane aplikacje na system Android lub iOS. Oczywiście bukmacherzy w Polsce online traktują to jako dodatkowy kanał sprzedaży. Użytkownicy wydają się doceniać fakt, że bukmacherzy inwestują pieniądze w stworzenie aplikacji mobilnej. Pamiętać trzeba, że wszystkie aplikacje bukmacherskie Android i iOS od bukmacherów online są całkowicie darmowe. Dlatego też, za ich pobranie ze strony bukmachera czy też App Store nie musisz płacić żadnych pieniędzy. 

Dla wszystkich graczy, którzy preferują legalne zaklady bukmacherskie wybraliśmy pięć najlepszych aplikacji bukmacherskich, które są dostępne na systemy Android oraz iOS. Poniżej znajdziesz nasz aktualny ranking. Gdzie obstawiać legalne zakłady bukmacherskie, by było to jak najprzyjemniejsze?

  • STS – bez zaskoczenia to największy polski bukmacher, udostępnia on swoim graczom świetną aplikację, którą możesz zainstalować bezpośrednio z ich strony. Masz tam dostęp do wszystkich funkcji witryny, możesz również śledzić internetowe transmisje wydarzeń. Instalacja aplikacji STS to szansa na dodatkowy bonus. 
  • eToto – jedna z najstarszych firm, jeśli chodzi o bukmacherzy w Polsce online. Znajdziesz w tej aplikacji zakłady na zwykły sport oraz esport a także zakłady na żywo. Aplikacja jest dostępna na dwa topowe systemy mobilne – iOS i Android.
  • Betfan – reklamowany przez Mariusza Pudzianowskiego bukmacher w ocenie wielu graczy odpowiada za najlepsze aplikacje bukmacherskie w Polsce. Możesz w nich dokonać wpłaty i odebrać bardzo wysoki bonus na stary w tym bukmacherze. 
  • Fortuna – to jeden z najstarszych bukmacher w naszym kraju. Nie oznacza to, że działającą od lat 90-tych firma pozostaje w tyle z technologią. Oferują oni bardzo nowoczesne aplikacje mobilne, które wyróżniają się swoją funkcjonalnością.
  • forBet – to jeden z mniejszych bukmacherów, ale został wyróżniony przez graczy, za bardzo dobrą aplikację. Możesz tu bez przeszkód obstawiać zakłady, w tym również na żywo a nawet oglądać transmisje telewizyjne najważniejszych meczów.

Jak działają aplikacje zakłady bukmacherskie?

Wszyscy bukmacherzy w Polsce online mają aplikacje, które działają z grubsza na tej samej zasadzie. Zazwyczaj nie są one dostępne do pobrania w sklepie z aplikacjami takimi jak Google Play i musisz samodzielnie pobrać aplikację ze strony bukmachera. Nie jest to zbyt wymagające zadanie i nikt w miarę zaawansowany nie powinien mieć z tym żadnych problemów. Po ściągnięciu i instalacji aplikacji pozostaje Ci jedynie zarejestrować nowe lub zalogować się na istniejące konto. Po wpłaceniu depozytu możesz tam otrzymać bonus na swój pierwszy depozyt, może on wynosić 100% Twojej wpłaty lub nawet więcej. Po wpłacie możesz rozpocząć obstawianie na prawdziwe środki.

Podobnie jak na stacjonarnej stronie bukmachera, stawiasz po prostu zakład na wydarzenie sportowe i wygrywasz określoną kwotę pieniędzy, jeśli drużyna lub zawodnik, na którego postawiłeś, odniesie zwycięstwo. Jeśli zespół, na który postawiłeś, nie wygra, tracisz swój wkład. Możesz obstawiać wiele różnych zakładów dodatkowych jak powyżej/poniżej czy liczba bramek i znaleźć wiele różnych dyscyplin sportowych do obstawiania. Niektóre aplikacje zakłady bukmacherskie pozwalają stawiać także na żywo, czyli w trakcie trwania spotkania. Często masz również opcję podglądu tego, co dzieje się na boisku, dzięki transmisji telewizyjnej. 

Jakie korzyści dają aplikacje bukmacherskie?

Jak donosi nasz ekspert, Irenka Zajac, której profil możesz znaleźć tutaj, najlepsze aplikacje bukmacherskie przynoszą szereg ogromnych korzyści dla swoich użytkowników. W dawnych czasach, aby postawić zakład, trzeba było odwiedzić bukmachera stacjonarnego i czekać w kolejce. Teraz Internet i telefony komórkowe znacznie ułatwiają sprawę. 

Gra w zakładach to przede wszystkim wygoda, jaką dają aplikacje bukmacherskie Android. Oszczędzasz czas i nie musisz się za każdym razem logować na stronę bukmachera. Masz na bieżąco podgląd na wyniki na żywo i statystki swoich zakładów. Wreszcie aplikacje zakłady bukmacherskie pozwalają stawiać z dodatkowymi bonusami, jakie są dostępne mobilnie. Bukmacherzy często za ściągnięcie aplikacji dają specjalny bonus.

Podsumowanie

W naszym kraju legalne zakłady bukmacherskie przeżywają wyraźny rozkwit. Ich platformy rozwinęły się w sposób bardzo mocny. Widać to również po tym, że wielu bukmacherów udostępniło wydajne, nowoczesne aplikacje. Jak mogłeś przeczytać powyżej, istnieje mnóstwo zalet aplikacji do zakładów sportowych, więc użytkownicy mogą mocno skorzystać na grze poprzez appki Możesz uzyskać najlepsze wiele dodatkowych korzyści w aplikacjach mobilnych, zdobywając świetne bonusy i punkty lojalnościowe. Zachęcamy Cię do wypróbowania aplikacji polskich bukmacherów, jeśli jeszcze nie grałeś.

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Back to top button