Autumn Walk – wirtualny spacer dla leniwych

Przed nami strasznie dziwna gra. Jej nazwa to po polsku po prostu jesienny spacer. Niestety teraz mamy zimę i tego typu wędrówki nie są możliwe z racji tego, że jest śnieg. Z psami jednak wychodzić na spacerek trzeba i o tym właśnie jest ta gra.

Zasady są bardzo proste. Prowadzimy po prostu psa na spacer. Naszym celem jest to, aby zajść jak najdalej. Niestety nasza psina nie jest zbyt posłusznym zwierzakiem i odmawia współpracy. Musimy więc czasem pociągnąć go przez parę metrów po ziemi albo po prostu przyciągnąć do siebie, gdy ten zacznie uciekać. Wszystko to za pomocą stukania w ekran i przytrzymywania przez odpowiednią ilość czasu palca. Jeśli jednak spóźnimy się z reakcją, bądź też będzie ona nieodpowiednia do sytuacji pies się zerwie. Wróci on jednak po chwili z przedmiotem w zębach. Te musimy zbierać, tak jak i zdobywać achievementy.

Gra pozwala także nam na zakup nowych strojów pana, którym prowadzimy zwierzaka. Powinny one być jednak możliwe do odblokowania. Niestety tutaj możliwy jest tylko zakup. Gra dostępna jest za darmo, a mikropłatności pozwalają na jakikolwiek zarobek twórcom. Niestety okazuje się, że na Androidzie tego typu praktyki raczej nie sprawdzają się zbytnio, gdyż przykładowo na platformie iOS procent sprzedaży poprzez mikropłatności jest o wiele, wiele większy.

Graficznie widać jak to wygląda na załączonych obrazkach. Znowu powracamy do czasów ośmiobitowców i pikselowatej grafiki, która cofa nas w czasie. To samo z muzyką. Dzięki temu wszystko działa rzecz jasna bardzo dobrze.

Niestety gra okazuje się nudna, bo nie dzieje się tutaj właściwie nic ciekawego. Jedynym ciekawym urozmaiceniem są kwestie wypowiadane przez pana, którym sterujemy. Ma on naprawdę dużo do powiedzenia.

Gra do pobrania za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button