Rocket Island – fascynująca ucieczka na Księżyc!

Rocket Island został stworzony przez HandyGames, producentów takich gier jak Townsmen czy Guns and glory. Graj szybko i planuj ucieczkę z topiącej się wyspy na Księżyc.

W aplikacji na pierwszy rzut oka dostrzegamy bardzo ładną grafikę, co na pewno sprawi wielką przyjemność wielu osobom. To jeden z najważniejszych elementów świetnego programu. Jest to intrygująca gra logiczna na androida, która stanowi nie lada wyzwanie.

Teraz na Tobie spoczywa los mieszkańców, więc uratuj ich!
Możesz rywalizować ze swoimi przyjaciółmi poprzez facebooka. Na początku gry dostajemy pytanie czy chcemy się połączyć z facebookiem i wybieramy dogodną dla nas opcję.

Muzyka jest bardzo dobra, gdyż wprowadza w odpowiedni dla gry nastrój. Już sama melodia podnosi adrenalinę, a co dopiero rywalizacja.

Teraz pora na fabułę: Ziemia nie może być zamieszkana, bo tylko Księżyc ma to prawo.
Na początku masz kilka sześciokątnych płytek i musisz je zmienić i twoim celem jest, aby wykorzystać je wielokrotnie, aby przekształcić je z wody do gotowych do odlotu rakiet.
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że na początku musisz zaznaczyć jedną płytkę, później dwie, trzy itd. Jest jeszcze jeden problem. Można łączyć kafelki o tej samej wartości.

Myślisz, że to wszystko? Niestety nie. Wyspa jest wręcz oblężona przez wulkany, meteoryty, które chcą zniszczyć Twoją wysepkę. Kończysz swój cel i nagle na ląd trafia wielki meteoryt. I znowu musisz zacząć od nowa. Przynajmniej potrenujesz swoją cierpliwość. Powodzenia!

Polecamy!
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button