Guns’n’Glory WW2 – strategiczna gra wojenna na Androida

Mobilnych gier wojennych jest w Internecie sporo, ale drugiej takiej jak „Guns’n’Glory WW2” z pewnością nie widzieliście. A wszystko dlatego, że produkcja HandyGames charakteryzuje się dość przyjemną dla oka grafiką oraz specyficznym podejściem do poważnego tematu, jakim bez wątpienia jest II wojna światowa.

Opisywana przez nas aplikacja jest swego rodzaju grą strategiczną o dość prostych i niewymagających dłuższego tłumaczenia zasadach. Naszym zadaniem w niej jest bowiem jedynie odpieranie ataków nieprzyjaciela.

Prościej jest to jednak napisać niż wykonać, a wszystko dlatego, że wrogo nastawione czołgi również potrafią niszczyć naszą armię, a my musimy w trakcie rozgrywki dokupować – w miarę możliwości – dodatkowe posiłki w postaci nowych żołnierzy i maszyn wojennych.

Do naszej dyspozycji w „Guns’n’Glory WW2” są dwa rodzaje sterowania. W jednym decydujemy jedynie o tym, gdzie podczas bitwy mają ustawić się dane czołgi, natomiast w drugim bezpośrednio sterujemy naszymi oddziałami, co jest bardzo dobrą propozycją dla tych wszystkich, co lubią brać sprawy w swoje ręce.

Bardzo ważnym atutem gry stworzonej przez studio HandyGames jest bez wątpienia również bardzo dobrze wyglądająca i dość specyficzna oprawa graficzna, która być może nie spodoba się wielbicielom realizmu, lecz do dnia dzisiejszego znalazła wielu wielbicieli w całym androidowym świecie (obejrzyjcie filmik i sami oceńcie, czy spodoba się również i Wam).

Jeśli chodzi o liczbę plansz, a mówiąc dokładniej map, dostępnych w „Guns’n’Glory WW2” , to w sumie jest ich 12. Warto też napisać o tym, że w opisywanej przez nas produkcji możemy wybrać jeden z trzech poziomów trudności.

Dodatkowo twór ekipy HandyGames w Android Markecie jest dostępny zupełnie za darmo. Oznacza to, że możesz bez najmniejszych konsekwencji dla swojego portfela przetestować możliwości „Guns’n’Glory WW2” i ocenić, czy pozostawić go na karcie pamięci zamieszczonej w Twoim smartfonie.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button