Mini Motor Racing – dobre auta, świetne trasy, wyścigówka na nudne czasy

Słyszałam, że ostatnio mówiliście coś o dobrej gierce wyścigowej. Oto i ona: Mini Motor Racing – aplikacja, która urzeka minimalizmem i wielkimi możliwościami. Zasiądźcie za kierownicami najlepszych aut, odblokujcie kolejne trasy i cieszcie się z wygranej.


Znajdujemy się w garażu Mini Motor Racing – w tym miejscu macie szansę na wybranie sobie auta, którym będziecie pędzić po torze. Niektóre z nich są zarezerwowane dla graczy z pewnym zapasem wirtualnych pieniędzy – otrzymacie szansę na ich odblokowanie wtedy, gdy uzyskacie trochę szmalu z rajdów.

Co więcej można zrobić w garażu? Przede wszystkim kupować przeróżne ulepszenia do samochodu – zmieniać jego wygląd pod maską, dobierać odpowiednie wyposażenie, oraz wzbogacić się o nitro, bądź inne przydatne rzeczy.

W grze dostępne są dwa tryby rozgrywki: quick race, oraz multiplayer. Ja osobiście jestem za quick race – jakoś nie przepadam za grą w dwie osoby na jednym urządzeniu (chociaż należy przyznać, że w tym przypadku funkcja ta sprawdza się bardzo dobrze). Kiedy uruchomimy już wybraną opcję, przyjdzie nam dobrać sobie trasę.

Miejsc, w których będziemy się ścigać jest bardzo dużo. Spotkacie się z piaszczystymi nawierzchniami, jak i zwykłymi drogami miejskimi. Każda ma swój urok i przez każdą warto przebrnąć.

Jeżeli chodzi o sterowanie – korzystamy z klawiszy po prawej i lewej stronie ekranu – umożliwiają skręcanie. Na środku jest nitro, którego należy używać delikatnie – po jego uruchomieniu autko faktycznie mocno przyspiesza, lecz osoby, które nie mają jeszcze opanowanego sterowania, mogą sobie nie poradzić z opanowaniem pojazdu.

Pobierz Mini Motor Racing za $0,99 w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button