Minigore – strzelanka w kubistycznym klimacie

Minigore to bardzo wciągająca i prosta gra, która pozwoli Ci odetchnąć po ciężkim dniu pracy i da porządną dawkę dobrej i dość oryginalnej rozrywki. Mimo że sama akcja gry toczy się w kwadratowym, nieskomplikowanym pod względem graficznym świecie, grywalność Minigore jest na tyle duża, że na stronie o najlepszych produkcjach na mobilne systemy operacyjne nie można było o niej nie wspomnieć.

Już po pierwszym uruchomieniu gry widać, że nie będziemy mieli do czynienia z kolejną wielką produkcją, wymagającą od naszego telefonu wydajnego procesora. Mimo to, Minigore szybko wpada w oko, a jego duża ilość pobrań z AppStore daje jasno do zrozumienia, że jest to aplikacja godna polecenia każdemu, kto szuka szybkiej i nieskomplikowanej rozrywki.

Ogólna zasada gry jest prosta: naszym zadaniem jest niszczenie otaczających naszą postać wrogów. Im więcej wrogo nastawionych do nas istot uda nam się zniszczyć, tym więcej punktów zdobywamy.I to tak naprawdę wszystko, co musimy zapamiętać.

Dodać można jedynie, że podczas rozgrywki do zdobycia mamy power-upy w postaci zielonych koniczynek oraz różnego rodzaju bronie, których chyba najbardziej brakowało fanom pierwszych części strzelanki producentów z Mountain Sheep.

To, co wyróżnia Minigore na tle innych tego typu produkcji, to bez wątpienia świetnie dopracowana oprawa dźwiękowa, dzięki której w grę gra się bardzo przyjemnie i nie czuje się znużenia nawet po kilkudziesięciu minutach zabawy.

Minigore można pobrać z AppStore. Jego podstawowa wersja kosztuje $0.99.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button