Tablice Rejestracyjne – aplikacja przydatna każdemu kierowcy

Czy jadąc samochodem zdarzyło Ci się kiedyś zastanawiać z jakiej miejscowości jest osoba, która od kilku minut wlecze się przed Tobą, a Ty nie możesz jej wyprzedzić ze względu na linie ciągłe na drodze? Jeśli tak, to od dzisiaj już nie będziesz musiał. A wszystko dzięki przydatnej każdemu uczestnikowi ruchu aplikacji „Tablice Rejestracyjne”, która odpowie Ci na pytanie w jakiej miejscowości zarejestrowane zostało auto o podanych przez Ciebie numerach.

Według kierowców pamiętających czasy bez korków na drogach, tablice rejestracyjne montowane dawniej w samochodach można było w łatwiejszy sposób przypisać do danej miejscowości, aniżeli te, którymi posługujemy się obecnie.

Czy faktycznie tak jest? Na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi może i nie ma, ale pewne jest jedno – z aplikacją „Tablice Rejestracyjne” również i dzisiejsze numery identyfikacyjne pojazdów nie będą sprawiać nam żadnych kłopotów.

Mimo że program do rozbudowanych nie należy, oferuje wszystkie funkcje przydatne do znalezienia miejscowości, w której został zarejestrowany dany samochód. Co bardzo ważne, do wyboru mamy nie tylko Polskę, lecz także wiele innych krajów europejskich, między innymi Wielką Brytanię i Niemcy.

Sama praca z interesującą nas tablicą także nie jest skomplikowana. Po prostu w specjalnym okienku wpisujemy symbole, jakimi oznaczony był widziany przez nas pojazd, a aplikacja wyszukuje, gdzie dokładnie został on zarejestrowany.

Na pewno za zaletę „Tablic Rejestracyjnych” można uznać również opcję sprawdzenia danej miejscowości na mapie Google, dzięki czemu możemy dokładnie sprawdzić, w której części Polski mieszka osoba przebywająca z nami na wczasach w Zakopanem.

Aplikacja „Tablice Rejestracyjne” jest bezpłatna, znajdziecie ją w Android Market.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button