1001 Wonders of the World – najpiękniejsze miejsca na świecie w jednym miejscu

Lubicie podróżować? Jeżeli tak, to mam dla Was fantastyczną wiadomość – na urządzenia z iOS-em powstała aplikacja skupiająca 1001 najwspanialszych miejsc na świecie, które zdaniem autorów warto odwiedzić. 1001 Wonders of the World to program na wagę złota dla tych, którzy chcą poznawać świat.

Narzędzie autorstwa Publishing House Eksmo oferuje wiele możliwości. Przede wszystkim istnieje szansa na losowe wyszukanie miejsca na całym świecie i oznaczenie go jako odwiedzonego, zaznaczenie jako kolejnego punktu podróży, bądź podzielenie się nim ze znajomymi przy pomocy Facebooka.

Fajną opcją jest wybieranie zakątków pod swoje ,,dyktando”. Wystarczy wybrać preferowane miejsce na świecie, miesiąc w którym planuje się wyjechać, oraz kilka innych danych, by otrzymać propozycje.

Dodatkowo mamy okazję na błądzenie po mapie i wyszukiwanie ciekawych wg nas zakątków, w których dzieje się coś, co warto zaznaczyć. Język angielski co prawda nie ułatwia poszukiwań, lecz mam wrażenie, że nawet początkujący dadzą sobie świetnie radę, bo tutorial jest bardzo prosty i wyraźny.

Każde miejsce jest zaopatrzone w zdjęcia oraz dokładny opis zarówno kraju w którym się znajduje jak i szczegółowych danych dotyczących preferowanej miejscówki.

Interfejs aplikacji jest przyjemny dla oka a poruszanie się po programie nie sprawia problemów. Jedyna sytuacja awaryjna, jaka przydarzyła mi się podczas testowania, to wredna reklama, która nie chciała się za żadne skarby wyłączyć, powodując konieczność ponownego uruchomienia apki.

Jeżeli lubicie podróżować i jesteście głodni nowych wrażeń, koniecznie zaopatrzcie się w opisywaną produkcję. Jest darmowa i naprawdę warta przetestowania.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button