Cooking Dash 2016 – wirtualna przyjemność z kucharzenia

Jeżeli przepadacie za grami strategicznymi, w których kuchnia idzie na pierwszy plan, koniecznie powinniście zainteresować się Cooking Dash 2016. Produkcja autorstwa Glu Games zachęca zarówno mężczyzn, jak i kobiety do przygotowywania pysznych dań i prowadzenia restauracji z prawdziwego zdarzenia.

Gra podzielona jest na 3 epizody. W każdym z nich szefem kuchni jest inna postać. Pierwsza opcja to knajpa podstawowa z kobietą w roli głównej i pełnym tutorialem. W samouczku dowiadujemy się wielu przydatnych rzeczy, co następnie wpływa na nasze postępy w grze.

Mamy okazję na obsługiwanie gości w levelach ograniczonych czasem. Co kilka zadań, otrzymujemy gratisowe produkty, z których możemy tworzyć nowe dania. Za pokonywanie etapów na 5 gwiazdek, dostajemy zawsze prezent. Może to być wirtualna moneta podstawowa, bądź sztabki złota.

Za pieniądze zebrane w trakcie zabawy możemy kupować nowe sprzęty, ulepszać już posiadane, inwestować w produkty, czy upiększać restaurację, podnosząc tym samym komfort oczekiwania naszych klientów.

Biorąc udział w Cooking Dash, musimy liczyć się z tym, że będziemy pod presją czasu. Nie dość, że ogranicza nas jakiś limit (na przykład dwie minuty na załatwienie sprawy), to dodatkowo każdy z klientów ma swoją psychiczną wytrzymałość. Jeśli nie uda nam się ich obsłużyć na czas, odejdą, zabierając nam tym samym pieniążki i obniżając noty.

Do pokonania jest wiele ciekawych plansz, które pełne są dynamicznej akcji. Przyjemna oprawa audiowizualna sprawia, że można w grze spędzić wiele godzin każdego dnia.

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button