Geometry Dash World – ile procent planszy uda Ci się pokonać?

Geometry Dash World mimo dość matematycznie brzmiącej nazwy, nie ma nic wspólnego z dodawaniem, odejmowaniem, mnożeniem, czy dzieleniem. Jedyne, co łączy produkcję z królową nauk, to geometria, a raczej geometryczna oprawa graficzna.

Główny bohater Geometry Dash World to kwadracik w wybranym przez nas kolorze. W ustawieniach możemy wybrać również inną postać, jak i jej kolorystykę kolorystykę. Chcąc bawić się innymi istotkami, należy uzbroić się w cierpliwość i mieć nadzieję, że któregoś dnia uda nam się w magicznych skrzynkach zgarnąć nową skórkę (o ile nie interesuje nas mikropłatność).

Plansze do gry są w dużej mierze kwadratowe i zawierają bardzo dużo przeszkadzajek. O ile normalna postać pewnie nie miałaby z tym problemu, o tyle potrafiący jedynie skakać kwadracik nie radzi sobie za dobrze. Z naszą pomocą podskakuje częściej, bądź rzadziej. Na nic innego wpływu nie mamy. No… może poza zbieraniem ewentualnych fantów w postaci między innymi niebieskich diamentów.

Grafika nie powala, ale zdecydowanie nie przeszkadza w świetnej zabawie. Jest ładnie, przyjemnie i wciągająco. Standardowo zabawa najlepiej sprawdza się na kibelku :)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button