Taxi5 – zamawiaj taksówkę jednym przyciskiem

Niekiedy ciężko jest zamówić taksówkę w tradycyjny sposób. Jeżeli, na przykład, jesteśmy na spotkaniu biznesowym, nieelegancko wyglądałoby, gdybyśmy wyciągnęli telefon i zamawiali samochód przy kliencie. Na szczęście, jest już sposób na to, by zamawiać taxi nie tylko dyskretnie, lecz także bardzo szybko. Jaki? Odpowiedź jest prosta: aplikacja Taxi5!

Aplikacji do zamawiania taksówek trochę już w Google Play i AppStore powstało. Gdybyśmy jednak mieli polecić Wam, naszym zdaniem, tylko najlepszą, to chyba wskazalibyśmy właśnie na Taxi5. Dlaczego? Ponieważ jej obsługa nie jest w ogóle skomplikowana, dzięki czemu jesteśmy w stanie załatwić sobie dojazd do domu (albo wyjazd)  w dosłownie kilka sekund.

Przy pierwszym uruchomieniu programu musimy się zarejestrować. Na szczęście nie wymaga się od nas podania wielu danych (co mogłoby denerwować). Wystarczy napisać jednie swojego e-maila, a następnie numer telefonu, by chwilę później można już było bez żadnych ograniczeń korzystać z Taxi5.

Tak, jak już Wam pisaliśmy, korzystanie z opisywanej aplikacji jest bardzo proste. Po włączeniu jej naszym oczom ukazuje się specjalny ekran z charakterystycznym przyciskiem „Zamów Taxi”. Gdy chcemy, by samochód przyjechał za chwilę, naciskamy tylko owy guziczek i sprawdzamy, za ile sekund możemy spodziewać się taksówki pod domem.

Oczywiście, program automatycznie lokalizuje nas i zamawia tylko jeden samochód. Można jednak skorzystać z opcji zmieniania danych, dzięki której nie tylko możemy wpisać dowolny adres, lecz również podać, kiedy oraz ile osób zamierza z nami jechać.

Taxi5 zrobiło na nas pozytywne wrażenie. W dużych miastach działa bez zarzutów, ale podejrzewamy, że mogą być problemy w mniejszych miejscowościach. Program cały czas jest jednak rozwijany, dlatego damy mu szansę i nie będziemy go usuwać.

Jeżeli Wy także chcielibyście zamawiać taksówki w dyskretny i szybki sposób, zapraszamy do Google Play i AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button