Coigdzie.pl – Twoje miasto tętni życiem!

e250a699-58eb-4374-8afc-28a6056a007aSiedzenie w domu przed komputerem nie zupełnie dobrze wpływa ani na nasze zdrowie ani na humor. Może warto czasem wyjść z domu i zobaczyć co dzieje się tuż za rogiem. A dzieje się naprawdę dużo!

Ta aplikacja została wydana przez programistów z grupy o zaskakującej nazwie … Coigdzie.pl. Jak widać jest to ich jedyna produkcja. Mimo wszystko została dobrze odebrana przez wielu użytkowników i zebrała już sporo dobrych ocen.

Coigdzie.pl służy do wyszukiwania wszelkich imprez i wydarzeń kulturalno-sportowych w Twoim mieście. Zawiera wiele przydatnych informacji o tym co się dzieje w pobliżu Twojego miejsca pobytu. Wystarczy tylko wybrać odpowiednie miasto, określić promień wyszukiwania (podany w kilometrach) oraz przybliżyć daty, w których chcielibyśmy sprawdzić możliwe imprezy.

Wszystkie wydarzenia zostały podzielone na pięć kategorii: muzyka, kino, teatr, rodzinne i sport. Jak wiadomo zakładka kino informuje nas o filmach, które obecnie są puszczane na dużych ekranach. Dział muzyki to informacje o wszelkich koncertach i wydarzeniach muzycznych, podanych z datą i konkretną godziną. Teatr rozpatruje wszelkie sztuki wystawiane w pobliskich teatrach. Sport to oczywiście wszystkie mecze, turnieje i mistrzostwa. Natomiast zagadkowa kategoria „rodzinne”  zawiera informacje o wystawach sztuki, muzeach czy też na przykład pchlich targach.

Po wybraniu danego wydarzenia, możemy spojrzeć na plakat reklamowy, sprawdzić cenę biletu i zapoznać się z dokładną lokalizacją imprezy.

Cała aplikacja została stworzona bardzo skrupulatnie i szczegółowo. Wszystko jest niezwykle czytelne, jasne i proste. Każde wydarzenie zawiera niezbędne informacje i interesujące plakaty. Dla fanów aktywnego spędzania czasu wolnego jest to niezbędny dodatek i wielkie udogodnienie. Polecam!

Ocena końcowa : 9/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button