Parcel Panic – sprawdź się w roli doręczyciela

Zapewne każdemu z nas zdarzyło się kiedyś zamówić coś przez internet i później wyczekiwać godzinami na kuriera, który miał nam kupiony towar przywieźć do domu. Dzięki grze „Parcel Panic” możesz przekonać się, jak trudnym zadaniem jest przewożenie paczek na czas i jak dużych umiejętności ono wymaga.

W „Parcel Panic” wcielamy się w rolę kierowcy bardzo ciekawie wyglądającego trucka, który musi w określonym czasie przewieźć paczki do kilku wyznaczonych miejsc na mapie.

Zadanie z pozoru nie wydaje się wymagające, lecz grając w „Parcel Panic” na pewno nie jednokrotnie będziecie mieli problem z osiągnięciem celu, co dodaje tej grze jedynie dodatkowej atrakcyjności.

Bardzo ważną zaletą produkcji Mad Processor jest zastosowane  sterowanie z wykorzystaniem akcelerometru. Poruszanie naszym pojazdem w „Parcel Panic” jest dzięki temu wygodniejsze w porównaniu ze sterowaniem przy pomocy „konsoli” umieszczonej na ekranie dotykowym.

W grze mamy do wyboru trzy tryby gry, z czego najczęściej korzysta się z tego pierwszego, czyli „Wykonywania zleceń”. Warto jednak napisać, że autorzy produkcji dali również graczom możliwość zapoznania się z miastem, po którym będziemy rozwozić paczki oraz przygotowali ciekawy samouczek mający za zadanie nauczyć nas podstaw pomagających osiągnąć końcowy sukces w „Parcel Panic”.

Na koniec dodajmy także, że truck bardzo naturalnie reaguje na różnego rodzaju przeszkody natury drogowej. Oznacza to, że jeśli w porę nie zauważymy pagórka i nie zwolnimy, paczki wypadną z naszego trucka, uniemożliwiając nam tym samym ukończenie powierzonego zadania.

„Parcel Panic” znajdziecie w AppStore. Cena gry wynosi $0.99.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button