Armada: Galactic War – gra dla fanów RTS-ów w najlepszym wydaniu

„Armada: Galactic War” to tytuł, który zainteresuje każdego fana gatunku gier RTS (Real-Time Strategy). Ta niezwykle popularna gra stworzona na system operacyjny iOS nie tylko pozwoli przeżyć Ci niezapomniane emocje towarzyszące tworzeniu własnej, nowoczesnej armii, lecz także umożliwi rywalizację z Twoimi znajomymi.

„Armada: Galactic War” jest produkcją nastawioną przede wszystkim na grę w sieci, dlatego osoby, które nie mają możliwości korzystania z Internetu przy pomocy telefonu, powinni raczej zrezygnować z pobrania tej aplikacji i przeznaczyć prawie $6 na inne równie ciekawe produkcje z lepszym trybem offline.

Zasady gry wyglądają następująco: do dyspozycji  mamy jedną z trzech ras – ludzi, cyborgów i kosmitów. Na samym początku wybieramy idealną rasę dla nas (każda posiada charakteryzujące ją słabe i mocne punkty) i w tym momencie rozpoczyna się zabawa.

Musimy zdobywać punkty, a za nie rozbudowywać armię naszej rasy. Do wyboru mamy wiele różnego rodzaju pojazdów latających rodem ze znanej serii filmów Star Wars.

Im droższy statek wybierzemy – tym lepsze będzie oferował on możliwości, jednak z jednym dobrym pojazdem nie jesteśmy w stanie pokonać armii złożonej z kilku słabszych, dlatego zakupów w „Armada: Galactic War” należy dokonywać w mądry i przemyślany sposób.

Do zalet samej produkcji należy bez wątpienia również bardzo dobrze wyglądająca oprawa graficzna. Wszystkie efekty strzałów czy wybuchów są naprawdę realistyczne i sprawiają, że możemy wczuć się w klimat kosmicznej potyczki.

„Armadę” należy więc polecić każdemu, kto szuka rozrywki w nieco futurystycznym klimacie, a do tego lubi rywalizować z innymi dzięki multiplayerowi dostępnemu w trybie online.

Grę znajdziecie w AppStore. Jej cena wynosi $5.99

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button