AppSale – promocje w AppStore #134

Jeżeli podobnie jak ja, odetchnęliście z ulgą po fali upałów, prawdopodobnie obecnie leżycie do góry brzuchem i zaciągacie się świeżym powietrzem. Co powiecie na to, by do błogiego lenistwa dołożyć pewną dawkę wirtualnej rozrywki? 134 odcinek cyklu AppSale będzie obfitował w trzy produkcje. Podsumowując – dla każdego coś dobrego :)

Jesteście ciekawi co wybrałam dla Was dzisiaj? Oto apki dostępne okazjonalnie na friko: Kapsula (przecena z $1,99 na zero), Aqua Globs (przecena z $0,99 na zero), oraz GoatUp (przecena z $1,99 na zero).

Kapsula

Kapsula to gra zręcznościowa, w której zasiadamy za sterami kosmicznej maszyny, poruszającej się po wielopasmowej drodze. Sprzęt, który posiadamy ma to do siebie, że przyciąga inne pojazdy do siebie. W konsekwencji może się okazać, że zamiast pojedynczej kapsuły, przyjdzie nam chwilowo obsługiwać nawet kilka obiektów.

Żeby pozbyć się intruzów, musimy działać szybko i dynamicznie. Dotykamy palcem lewej strony ekranu, by przemieścić się w lewo, analogicznie w prawą stronę. Jeżeli ściany z boków są identyczne z barwami przyczepionych do nas kapsuł, możemy skorzystać z opcji uderzenia w barierę, pozbywając się obcych.

W trakcie jazdy zbieramy kryształki za które możemy kupić różnego rodzaju power-upy. Dzięki nim uzyskujemy obronną tarczę, oraz tym podobne, szybko osiągając świetne wyniki.

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Aqua Globs

W Aqua Globs obowiązują proste zasady, które przy bliższym poznaniu okazują się być skomplikowane. Zanim jednak do nich przejdę, wspomnę jedynie o tym, że do pokonania jest wiele ciekawych plansz, różnorodnych pod względem wizualnym.

Na ekranie widzimy coś w rodzaju rybek. Podstawowa forma istoty wygląda tak, jak dwie połączone ze sobą, niebieskie stworki na powyższym screenie. Po zbliżeniu się do siebie, powstaje jeden, kwadratowy, niebieski bohater. Taki twór może być połączony jedynie z identycznym sobie wyglądem i barwą wodnym żyjątkiem, bądź zielonym (uniwersalnym) narybkiem.

Jeśli uda nam się połączyć dwie postaci w drugiej fazie rozwoju, znikają z planszy, robiąc miejsce kolejnym. W każdym podejściu mamy 3 życia. Gramy tak długo, aż liczba szans dojdzie do zera :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

GoatUp

degwr

GoatUp jest ostatnio bardzo popularne i zbiera bardzo dobre opinie. Moim skromnym zdaniem nie wciąga aż tak mocno, jednak niech tym razem większość zwycięży. Skoro wszyscy mówią, że jest fajnie, musi coś w tym być!

Gracz wcieka się w rolę skaczącego zwierzaka. Może wybrać jedną z kilku opcji sterowania. Przede wszystkim ma szansę na zdecydowanie o zaangażowaniu akcelerometru, bądź skupienie się na klasycznych klawiszach.

deffe

Aplikacja umożliwia niekończącą się zabawę. Skaczemy tak długo, jak mamy ochotę, zbierając przy okazji power-upy i wcinając przepyszną trawkę ;)

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button