Extinction – ostrzał spod palców

Extinction to kolejna zombiacza produkcja. Ostatnio wiele ich na łamach appsblog.pl, jednak ze względu na zbliżające się święto Halloween, stwierdziliśmy, że tego typu gier nigdy na wiele – szczególnie w takim okresie. Chyba nie muszę nawet mówić na czym polega nasze zadanie w opisywanej aplikacji… Rozprawiamy się z umarlakami.

Zombiaki opanowały świat. My dysponujemy jedynie dwoma żołnierzami, którzy walczą z tymi okropnymi ludzkimi modyfikacjami. Zadanie gracza polega na przetrwaniu inwazji zombiaków. Mamy dwa palce, dwóch podwładnych i setki wrogów. Każdy palec odpowiada za strzał jednego z żołnierzy. Moment, oraz kierunek wystrzału jest niezwykle ważny – musimy nadążać z zabijaniem umarlaków, zanim otoczą nas z każdej strony. Najlepszym sposobem jest po prostu strzelanie dwoma palcami na raz w różne części planszy.

Do naszej dyspozycji oddano różne rodzaje broni. Za wypełnioną misję otrzymujemy pieniądze, które następnie możemy wydać w sklepie dla gracza na doładowanie amunicji. Czasem któryś z zombiaków zostawi nam w spadku coś ciekawego – wtedy szybko zbieramy fanty i zmieniamy broń na mocniejszą. Z każdą misją nasze umiejętności się zwiększają. To samo tyczy się broni. Utrudnieniem w produkcji jest to, że do zabicia zombiaka nie wystarczy jeden strzał – czasem trzeba wykonać ich porządną serię, aby ochronić się przed totalną zagładą. Jeżeli zostaniemy już otoczeni przez dziesiątki umarlaków, możemy użyć bomby – ale uwaga – ich ilość jest ograniczona – należy rozważnie z nich korzystać.

Pobierz Extinction za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6/10 (gra się dość szybko nudzi)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button