Prison Break Rush – ucieczka z więzienia

Więzienie to straszne miejsce… Kojarzy się z klatką, kratkami i totalnym brakiem wolności. Niestety, przez zły los i Ty trafiłeś do więziennej celi. Co robisz? Starannie opracowujesz plan ucieczki. Wykorzystaj dany Ci czas i wydostań się z tego szarego świata!

Lemon Ltd ma na swoim koncie już sześć wydanych aplikacji na Windows’a Phone. Trzy z nich zyskały już uznanie dużej liczby użytkowników. Jest wśród nich nasz Prison Break Rush.

Nasz główny bohater jest niewinnym mężczyzną, który trafił do więzienia najprawdopodobniej przez pomyłkę. Jednak jego sprawny umysł obmyślił dobry plan ucieczki z tego koszmaru. Zadaniem gracza jest wypełnienie każdej powierzonej mu misji w wyznaczonym czasie. Plan składa się z pięciu etapów. Jest to: wykonanie mapy,  zrobienie młotka oraz wiertarki oraz dwukrotne wiercenie w ścianie otworu do ucieczki.

Na wykonanie wszystkich zadań mamy tylko 14 dni. W każdym dniu tylko dwie minutki. Niestety jesteśmy pod ciągłą obserwacją strażnika, który uwielbia stawać przed nasza celą i patrzeć czy nie robimy niczego wbrew prawu. Nasz niewinny facet musi wykorzystać każdą chwilę nieuwagi grubego strażnika i w tym czasie przygotowywać swoją ucieczkę. Oczywiście całe zadanie wykonujemy tylko i wyłącznie dotykając ekranu i puszczając go w chwili zagrożenia. Czasami nasze powodzenie zależy tylko od szczęścia.

Graficznie gra jest wykonana bardzo dobrze. Elementy są czytelne i ładnie się prezentują. Ścieżka dźwiękowa jest odpowiednio dopasowana do charakteru gry co nadaje jej dobrego tonu.

Wszystko było by super gdyby nie to, że gra jest bardzo krótka. Wykonujemy jedną misję i koniec. Nie a więcej biednych więźniów do odratowania ani więcej narzędzi do wykonania. Jednak myślę, że na to jedno przegranie jest warta ściągnięcia.

Ocena końcowa: 7/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button