Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #92

Równo miesiąc temu wszyscy uczniowie zakończyli kolejny rok szkolny. Oznacza to tylko jedno – jesteśmy na półmetku wakacji. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak szybko ucieka czas. Żebyście mogli jednak powiedzieć, że wolne dni nie były dla Was wyjątkowo nudne, przygotowaliśmy rozpiskę kilku przecenionych, dobrych produkcji na smartfony i tablety. Liczymy na to, że 92. odcinek Androidowych Okazji będzie pomocny wszystkim, którzy szukają fajnych gier w wyjątkowo fajnych cenach!

GTA: Chinatown Wars

Mobilna wersja znanej serii, opowiadającej o gangsterskim życiu pełnym niebezpieczeństw, dużych pieniędzy i szybkich samochodów. W GTA: Chinatown Wars gracz wciela się w postać niejakiego Huanga Lee. Powraca on do Liberty City, by pomścić śmierć szefa pewnej grupy przestępczej i jednocześnie przejąć władzę w swoim rejonie.

GTA: Chinatown Wars powraca do korzeni hitu Rockstar Games. Akcja prezentowana jest z górnej kamery, natomiast misje są znacznie mniej zagmatwane, niż ma to miejsce w najnowszych odsłonach. Na szczęście, nie uległy zmianie bardzo charakterystyczne elementy rozgrywki, takie jak pościgi przed policją czy kradzieże samochodów.

Chociaż na pierwszy rzut oka GTA: Chinatown Wars nie wydaje się wyjątkowo rozbudowaną czy wymagającą gierką, możecie być przekonani, że spędzicie z nią wiele długich godzin. A jeżeli poza wykonywaniem zadań będziecie mieli ochotę na zrobienie kilku ciekawych „rozpierduch”, będziecie bardzo zadowoleni z możliwości oferowanych w tej produkcji.

Mobilne GTA przecenione zostało o blisko 70 procent. Obecna cena gierki wynosi zaledwie niecałe 5 złotych! Pobierz GTA: Chinatown Wars za 4,56 PLN w Google Play.

Republique

Tym razem pora na przygodówkę. Na pewno jednak nie taką, która może pochwalić się jedynie dwuwymiarową grafiką, króciutką fabułą oraz mało oryginalną rozgrywką. Jeżeli nazwa Republique jeszcze nic Wam nie mówi, zdecydowanie powinniście to zmienić. Szczególnie, że w najbliższym czasie mają pojawić się kolejne epizody tej produkcji.

Nasze zadanie w Republique polega na uratowaniu dziewczyny o imieniu Hope, która jest więziona w czymś, co można nazywać więzieniem politycznym. W przeciwieństwie do większości tego typu produkcji, tutaj nie mamy bezpośredniego wpływu na zachowania bohaterki, a jedynie działamy na jej otoczenie, ułatwiając tym samym ucieczkę z dobrze strzeżonego miejsca.

Jak doskonale widać to na screenie, opisywana produkcja charakteryzuje się bardzo dobrze prezentującą się grafiką. Nie można też nic zarzucić jej fabule czy rozgrywce. Niestety, Republique podzielono na epizody, a więc chcąc poznać dalsze losy bohaterki, musimy przygotować się na coś więcej, niż tylko jednorazowy wydatek.

A’propos pieniędzy… obecnie Republique można kupić w Google Play za mniej niż 5 złotych. Naszym zdaniem – grzech nie skorzystać z takiej okazji! Pobierz Republique za 4,60 PLN w Google Play.

Goat Simulator

Nie lubicie gier dopracowanych od A do Z? W takim razie zamiast tych, które wymieniliśmy powyżej, powinniście zainteresować się przede wszystkim Goat Simulator. Mobilna wersja symulatora kozy cały czas jest pełna bugów, ale nie przeszkadza to w dobrej zabawie!

Trudno napisać o zadaniu, jakie czas na nas w Goat Simulator. Tak naprawdę możemy w tej produkcji robić wszystko, co tylko żywnie nam się podoba. Najważniejsze jest jednak rozwalanie otoczenia, przeganianie ludzi i tak dalej , i tak dalej. Oczywiście, robimy to wszystko, kierując bielutką kózką.

Niezwykle specyficzny mobilny hit przeceniony został o ponad 50 procent. Pobierajcie, póki jest jeszcze taka możliwość! Pobierz Goat Simulator za 3,79 PLN w Google Play.

God of Light HD

Gra logiczna o nazwie God of Light HD to godna uwagi propozycja dla osób, które uwielbiają łamigłówki oraz mroczny klimat pełen tajemniczych, futurystyczno-naturalnych, elementów. Poza tym, że apka posiada ponad 100 poziomów do ukończenia, charakteryzuje się znakomitą oprawą graficzną oraz dźwiękową.

Każda plansza w God of Light HD to wyzwanie, które polega na zabawie światłem. Plan jest prosty do wytłumaczenia: musimy robić wszystko, by wiązka światła odbiła się od znajdujących się części składowych levelu i znalazła się w wyznaczonym miejscu. Bułka z masłem? Wydaje się, że tak, choć praktyka mówi coś zupełnie innego.

Płatna wersja gry nie tylko oferuje wygląd dostosowany do potrzeb posiadaczy tabletów, lecz również nie męczy nas reklamami. Aż żal nie skorzystać z tej przeceny! Pobierz God of Light HD za 2,99 PLN w Google Play.

Marvel Pinball

Na koniec postanowiliśmy wspomnieć o bardzo fajnej promocji przygotowanej z myślą o miłośnikach flipperów. Marvel Pinball to aplikacja, w której spotkacie większość superbohaterów z komiksów, a Wasze zadanie będzie polegało na zdobywaniu punktów poprzez odbijanie piłkeczki od tzw. „grzybków”.

Marvel Pinball charakteryzuje się trójwymiarową grafiką wysokiej jakości oraz dość rozbudowaną konstrukcją gry, gdzie stoły wyposażone są w coś więcej, niż jeden czy dwa elementy. Niestety, płatna edycja apki daje dostęp tylko do jednego automatu, co wydaje się czymś absolutnie niedopuszczalnym.

Do końca weekendu można pobrać Marvel Pinball za niecałe trzy złote. Jeżeli wszystko, o czym była mowa wyżej nie jest dla Was żadną wadą, zdecydowanie polecamy! Pobierz Marvel Pinball za 2,99 PLN w Google Play.

Koniec na dzisiaj, Drodzy Czytelnicy. W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości czy sugestii – śmiało, odzywajcie się do nas. Życzymy udanej niedzieli i superowego, przyszłego tygodnia! :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button