Table Tennis 3D – zamień smartfona na stół do tenisa

Gracie w tenisa stołowego? Niezależnie od odpowiedzi, pomyślcie o tym, by zainstalować na swoim urządzeniu aplikację Table Tennis 3D. Produkcja autorstwa Steve Brosnan to wirtualna podróż po świecie tenisa. Do dyspozycji graczy są dwa tryby: Career i Tournament.

Pierwsza opcja to rozgrywka dla graczy początkujących. Zawodnik może przechodzić kolejne etapy zabawy, zwiększając poziom trudności i dowolnie powtarzając liczbę powtórzeń danych poziomów. Tournament to jak zapewne wiecie, gra dla osób już doświadczonych, które chcą się zmierzyć z najlepszymi. Tutaj przyjdzie im rywalizować z przedstawicielami różnych państw i zgarnąć aż 10 różnych pucharów.

W trybie Career podziału dokonano ze względu na kraje. Tych jest 40. Po pokonaniu przeciwnika z pierwszego państwa, mamy szansę na wykazanie się umiejętnościami przez zawodnikiem z kolejnego kraju.

Podczas gry można odblokować 8 rakiet, 8 kolorowych stołów, 8 piłek i 8 różnych lokalizacji. Szczerze powiedziawszy, nie wiem po co, bo te zmiany nie wpływają na poprawę jakości gry, ale warto nadmienić, że taka opcja istnieje.

Statystyki to coś, co zdecydowanie nakręca do działania. Możliwość zabawy dla kilku graczy jest dodatkową zaletą. Każdy użytkownik urządzenia samodzielnie tworzy swój profil i zarabia na siebie.

Nie powiem, by aplikacja była jakimś fenomenem, ale można sobie fajnie ,,popykać”. Ścinanie wychodzi bardzo dobrze, więc fanów ostrej gry zachęcam do testowania. Ja z grą się żegnam, lecz może Wam przypadnie do gustu bardziej?

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button