Super Crate Box – gra w świetnym klimacie retro na iOS-a

Czy należysz do osób, które pamiętają czasy gier z kilkoma biegającymi pikselami? Pamiętasz słynne NES-owskie dyskietki lub konsolę Commodore? Jeżeli tak, koniecznie musisz przetestować grę „Super Crate Box”. Pomoże Ci ona poczuć klimat dawnych lat oraz zapewni wiele godzin dobrej zabawy w stylu retro.

Super Crate Box z pewnością nie należy do gier z rozbudowaną fabułą, jednak mimo wszystko ma ona szansę już wkrótce stać się wielkim hitem wśród użytkowników iPhone’a czy iPada.

Zasady samej gry są proste: biegamy naszym „bohaterem” po jednej z plansz i zbieramy pudełka. Żeby jednak nie było tak prosto, w wypełnieniu zadania przeszkadzać nam będą różnego rodzaju przeciwnicy pojawiający się z każdej strony „pikselowej areny”.

Do dyspozycji mamy wiele różnych rodzajów broni i postaci z czego z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Niewielkim minusem samej gry może być, niestety, na chwilę obecną niewielki wybór plansz (w obecnej wersji znajdują się jedynie trzy główne plansze). Ta wada szybko może jednak zostać wyeliminowana poprzez dość prawdopodobną aktualizację gry.

Na wyróżnienie w „Super Crate Box” zasługuje również ścieżka dźwiękowa, dzięki której jeszcze lepiej będzie nam przypomnieć sobie czasy starych konsol i prostej, pikselowej grafiki.

Grę „Syper Crate Box” można pobrać z AppStore. Jej cena wynosi zaledwie 99 centów.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button