Zedge Ringtones & Wallpapers – dla ludzi kochających zmiany

Zedge Ringtones & Wallpapers to kolejna z aplikacji, która pozwala nam spersonalizować własne urządzenie. Dzięki niej możemy w prosty i łatwy sposób wybrać nową tapetę z bardzo dużej bazy obrazków, a także zmienić dzwonek telefonu na coś zupełnie innego i dobrze wyróżniającego się z szarego, standardowego tłumu.

Zedge to obecnie chyba jeden z najbardziej popularnych serwisów umożliwiających nam personalizację telefonu. Korzysta z niego każdego dnia tysiące ludzi z całego świata, co świadczy o tym, że jest to niezwykle ciekawa propozycja dla wszystkich lubiących zmieniać wygląd „wewnętrzny” swoich urządzeń.

Aplikacja jest niezwykle prosta w obsłudze, dlatego nie trzeba zbyt wiele tłumaczyć. Po włączeniu „Zedge” ukaże nam się ekran, w którym wybieramy, co chcemy zmienić: tapetę, dzwonek bądź też dźwięki powiadomień. Następnie aplikacja wyświetli nam bardzo bogatą listę propozycji.

Warto także dodać, że „Zedge” oferuje nam dość dobrą wyszukiwarkę pozwalającą na znalezienie tapety z, na przykład, ulubioną aktorką bądź też wymarzonym samochodem.

W przypadku przeglądania dźwięków istnieje również możliwość ich przesłuchiwania. Nie będziemy więc już nigdy więcej zmuszeni na pobieranie utworów „w ciemno”.

Zedge Ringtones & Wallpapers jest programem bezpłatnym,a można go pobrać z Android Marketu.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button