Mobile Counter – ciekawa aplikacja dla korzystających z pakietów internetowych

Z internetu w urządzeniach mobilnych korzysta już niemal każdy na świecie. W naszym kraju również coraz częściej pojawiają się u operatorów telekomunikacyjnych oferty z nieograniczonym dostępem do sieci. Wciąż jednak są i tacy, którzy wykupują pakiety danych bądź też mają je wliczone do abonamentu i nie są w stanie sprawdzić, czy przekroczyli już limit pobrań. Potrafi to natomiast aplikacja Mobile Counter.

Programów podobnych do Mobile Counter-a z pewnością jest sporo, jednak mimo wszystko liczba pobrań tej aplikacji rośnie z każdym dniem. Dlaczego? Ponieważ pozwala ona nie tylko na kontrolę pobranych przez nas danych, ale daje możliwość ustawienia na pulpicie głównym bardzo dobrze i przejrzyście wyglądających widżetów.

„Mobile Counter” pozwala na sprawdzenie pobranych danych przy użyciu łącza naszego operatora oraz – co również bardzo ważne – sieci bezprzewodowej.

W tej niewielkiej, lecz bardzo użytecznej, aplikacji możemy ustawić także nasz limit pobrań, dzięki czemu program będzie pokazywał Ci, ile MB pozostało do wyczerpania pakietu danych. Dodatkową opcją jest ustawienie daty zakończenia naszej taryfy internetowej.

Jak już wspomnieliśmy wyżej, program Mobile Counter, daje nam możliwość ustawienia widżetu, dzięki któremu będziemy cały czas w widocznym miejscu informowani o zużytych przez nas danych danego dnia czy miesiąca.

Mobile Counter można więc spokojnie polecić wszystkim osobom korzystającym z internetu. Jest to program przydatny zarówno dla tych korzystających z łącza operatora, jak i dla użytkowników sieci bezprzewodowych.

Aplikacja jest bezpłatna i można ją pobrać z Android Marketu.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button