Gods of Olympus – niech bogowie będą z Tobą!

Gods of Olympus to gra strategiczna, która dopiero co pojawiła się w AppStore. Jeśli przepadacie za klimatami wszelakich bóstw, koniecznie musicie zapoznać się z opisywanym tytułem.

W grze przychodzi nam wcielić się w rolę takich bohaterów, jak Zeus, Ares, Atena, czy podobne. Zanim jednak uzyskamy do nich dostęp, musimy sobie na to zapracować, tworząc piękne miasto ku czci bóstw.

Za darmo otrzymujemy Zeusa, którym stawiamy pierwsze kroki w walce o sąsiednie terytoria. Dzięki zgarniętym łupom możemy nie tylko wykupować kolejnych bożków, ale również budować konstrukcje, dokupować specjalne power-upy dla postaci, oraz brać udział w misjach.

Podczas zabawy zdobywamy kryształy, które są ekskluzywną walutą w grze. Otrzymujemy je za wykonanie achievementsów. Można powiedzieć, że spokojnie obchodzimy się bez mikropłatności. Takowe istnieją, jednak zupełnie nie pomyślałam by z nich skorzystać.

Budowle, jakie stawiamy dzielą się na świątynie, obiekty obronne, dekoracyjne, czy normalnego użytku. Zwiększając co jakiś czas wielkość swojego imperium, kupując boczne krainy, zdobywamy również kamienie i złoto z zalegających tam fantów. Szczerze polecam.

Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button