Gry na iOSiOSPłatne

Blocky Roads – Minecraftowa samochodówka

Tworzenie gier łudząco przypominających Minecrafta stało się ostatnio bardzo modne wśród producentów mobilnych aplikacji. Jakiś czas temu natrafiłem na strzelankę z udziałem kanciastych postaci, natomiast dzisiaj wpadło mi w oko Blocky Roads. Co to takiego? Najprościej rzecz ujmując – samochodówka w świecie Minecrafta!

Główny bohater gry Blocky Roads nazywa się Steve i jest farmerem. Wspomniany gość wiedzie sielankowe życie, do czasu gdy jego dom zostaje zniszczony przez tornado. Początkowo facet chce się załamać. Na szczęście jest coś, co jest w stanie pomóc mu w trudnych chwilach – tym czymś jest jego samochód i zniszczona farma, która – jak się okazuje – może być ciekawym torem przeszkód.

W Blocky Roads chodzi głównie o to, by pokonać jak najdłuższy dystans pojazdem, nie wywracając się, nie wpadając w żadną przepaść i nie doprowadzając do utraty całej zawartości baku paliwa. Zadanie stosunkowo proste, ale nie wtedy, gdy chcemy osiągać naprawdę przyzwoite rezultaty.

W trakcie gry zbieramy monety, dzięki którym możemy ulepszać nasz samochodów, tak aby był jeszcze „lepsiejszy”. Niby nic nowego, a jednak potrafi zająć sporo czasu. Wszystko pewnie dzięki oprawie graficznej, która – co tu dużo ukrywać – ma swój niepowtarzalny urok i jest niezwykle miła dla oka.

Blocky Roads kosztuje w AppStore niecałe dwa dolary. Uważam, że warto zapłacić za tę grę. Dlaczego? Przede wszystkim – ładnie wygląda. Po drugie – potrafi zająć sporą ilość wolnego czasu.

Blocky Roads do pobrania za $1,99 w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 9/10

Tagi

Podobne

Back to top button
Close