The Walking Dead: No Man’s Land – pozostań człowiekiem na tej chorej planecie!

Zombiaki ostatnio wracają do łask. Coraz więcej aplikacji mobilnych oferuje zabijanie już umarłych nieumarłych :) Cieszę się z tego powodu niezmiernie. The Walking Dead: No Man’s Land to oficjalna gra AMC’s The Walking Dead. Nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić Was do lektury :)

feqqfe

W opisywanej produkcji wcielamy się w rolę nie jednego, lecz kilku bohaterów. Poruszamy się po arenie pełnej zombiaków, sterując kolejno bohaterami. Dużą rolę w grze odgrywa baza – nasza bezpieczna przystań, którą bez przerwy ulepszamy i powiększamy.

Żeby móc przemieszczać się po świecie zainfekowanych ludzi, należy mieć głowę na karku i umiejętność logicznego myślenia, bo podczas zabawy musimy decydować o składzie wojowników, kolejności i jakości ruchów oraz wielu innych rzeczach.

Za zebrane za wygrane misje fanty możemy kupować obiekty do bazy. Dzięki nim nasz team będzie silniejszy, a nam prościej będzie pokonywać zombiaków.

efqf

Gra nie nadaje się dla dzieci w związku z dość dużą dawką tryskającej krwi. Niemniej jednak z tego faktu ucieszą się osoby przepadające za ostrymi rozgrywkami, w których pchnięcie nożem i rozdarcie aorty są na porządku dziennym ;)

Aplikacja od strony audiowizualnej prezentuje się bardzo dobrze, chociaż oczywiście zawsze mogłoby być lepiej. Jak zapewne się domyślcie, mikropłatności również nie zabraknie ;)

Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button