Sea Stars – sympatyczna gra od Hothead Games

W internecie jest wiele produkcji dostosowanych do konkretnych grup wiekowych. Dzisiaj chcieliśmy jednak przedstawić grę, w którą mogą grać zarówno dorośli, jak i dzieci. „Sea Stars” to ciekawa gra, w której wcielamy się w morskie stworzenie  unikające spotkań ze złymi mieszkańcami oceanu oraz zbierające świetnie wyglądające, uśmiechnięte monety.

Gdy po raz pierwszy zobaczyłem opisywaną w tym wpisie produkcję studia Hothead Games, pomyślałem sobie, że patrzę na grę dla dzieci z prawdziwego zdarzenia. Pierwsze wrażenie szybko jednak minęło i przekonałem się o tym, iż grając w Sea Stars mogą dobrze bawić się młodsi użytkownicy smartfonów oraz ci nieco starsi.

Wprawdzie o zasadach gry nieco mogliście przeczytać już we wstępie, lecz nie zaszkodzi również i w tym miejscu napisać kilka zdań, dzięki którym jeszcze lepiej będziecie mogli zrozumieć fenomen produkcji Sea Stars.

Jak już wspomnieliśmy, w „wodnej” aplikacji stworzonej przez Hothead Games gracz wciela się w sympatycznie wyglądają rybkę (do wyboru są jeszcze inne postaci) , która co jakiś czas – przez różnego rodzaju przeszkody w postaci morskich stworzeń – jest zmuszona wpływać bądź wypływać z wody. Reguły są więc proste, dzięki czemu w Sea Stars mogą grać dosłownie wszyscy, którzy są w stanie utrzymać w dłoni smartfona.

Warto w tym wpisie napisać również i o sterowaniu w grze od Hothead Games. Wszystko ogranicza się bowiem jedynie do dotykania ekranu w odpowiednim momencie. Jeżeli więc nie lubisz produkcji skomplikowanych, na pewno Sea Stars przypadnie Ci do gustu.

Na koniec kilka słów o oprawie graficznej – Sea Stars charakteryzuje się dość ładnym wyglądem, który powinien się spodobać każdemu fanowi tzw. cukierkowej grafiki.

Spodobała Ci się opisywana w tym wpisie gra? W takim razie zachęcamy do odwiedzenia AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button