Candy Toss – rozdawanie słodyczy w mobilnym świecie

Nie lubicie dzielić się słodyczami w rzeczywistym świecie? W takim w razie może powinniście zrobić to w świecie mobilnym. Gdzie dokładnie? W produkcji Candy Toss, która do AppStore i Google Play trafiła z dalekiego Pakistanu.

Głównymi bohaterami Candy Toss są chodzące arbuzy i mango. Pewnego dnia poczuły one, że są głodne i mają ochotę czymś napełnić swoje brzuszki. Nie lubią jednak jeść swoich zdrowych przyjaciół, to jest owoców, dlatego postanawiają zabrać się za słodycze. Nie wiedzieć czemu, nie mogą ruszyć się z miejsca, dlatego musimy zrobić wszystko, żeby nie umarły z głodu, a więc, prościej rzecz ujmując, mamy za zadanie rozdawać im smakołyki.

W produkcji studia PentaLoop, niczym w Angry Birds, musimy wykazać się przede wszystkim celnością i precyzją. Nie możemy bowiem tutaj ruszać się sympatycznym owocem we wszystkie możliwe strony, a po prostu decydujemy o tym, gdzie on rzucić ma słodkości oraz z jaką siłą. Zadanie to może nie byłoby trudne, gdyby nie fakt, iż na planszach – poza sympatycznymi postaciami – znajdują się też różnego rodzaju przeszkadzajki utrudniające nam przejście danego poziomu. Poza tym w trakcie gry zwracać też musimy uwagę na to, jak szybko uda nam się nakarmić owocowych kolegów, gdyż wiąże się to z liczbą punktów, jaką otrzymamy na koniec levelu.

Na chwilę obecną Candy Toss oferuje niewielką liczbę poziomów. Jest ich zaledwie 25. Pakistańczycy zapowiadają wprawdzie częste aktualizacje swojego produktu, jednak nie wiemy, ile w owych słowach jest prawdy.

Jeżeli szukacie gry na kilka minut, z całą pewnością polecić Wam możemy grę z tego wpisu. Szczególnie, że w Google Play jest do pobrania za darmo, a w AppStore kosztuje zaledwie 0,79€.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button