Frontline Commando – wirtualna walka z terroryzmem

W Google Play można znaleźć sporą ilość trójwymiarowych strzelanek. Nie wszystkie z nich są jednak na tyle dobre, by można było o nich wspominać na łamach naszego blogu. Na szczęście, od czasu do czasu można znaleźć w sklepie dla Androidowców ciekawą produkcją. Jedną z nich jest bez wątpienia „Frontline Commando”, w którym będziecie mieli okazję stanąć oko w oko z wirtualnymi terrorystami.

Gra Counter Strike cieszy się w naszym kraju dość dużą popularnością, a więc można przypuszczać, że także wśród naszych Czytelników jest spore grono fanów tzw. „strzelanek”, w których głównym zadaniem jest sterowanie uzbrojonym żołnierzem (bądź inną postacią) i niszczenie wszystkich znajdujących się na planszy wrogów. Dlatego właśnie postanowiliśmy opisać Wam Frontline Commando. Jest to bowiem naprawdę godna polecenia produkcja dla miłośników wirtualnego strzelania, w której nie występuje wiele mankamentów.

Tak, jak już wspomnieliśmy we wstępie, zadanie gracza w Frontline Commando polega na rozprawieniu się z terrorystami, którzy za wszelką cenę chcą opanować miejsce, gdzie znajduje się nasz główny bohater.

Jest kilka trybów gry w opisywanej przez nas aplikacji, ciężko jest więc jednoznacznie napisać, co musimy robić podczas wykonywania misji. Czasami zadanie polega na przetrwaniu przez określoną liczbę sekund, a czasem misja polega na zabiciu wybranego terrorysty.Wszystko właściwie zależy od, na którym levelu się obecnie znajdujemy.

Za wykonanie konkretnego zadania jesteśmy obdarowywani pieniędzmi, za które możemy kupić nowe bronie. Niestety, dość szybko okazuje się, że najlepsze karabiny możemy kupić tylko i wyłącznie za Glu Coins, a więc do gry wkraczają tzw. mikropłatności, co jest ogromnym minusem Frontline Commando.

Na szczęście opisywany przez nas tytuł świetnie wygląda pod względem graficznym. Wydanie na jego potrzeby kilku dolarów nie powinno więc nikogo z Was za bardzo „boleć”.

Frontline Commando jest do pobrania z Google Play. Tak, jak już wspomnieliśmy, gra jest całkowicie bezpłatna.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button