3D Sex Positions FREE – szlaban na seks

Teoretycznie darmowa aplikacja, która umożliwia oglądanie seks-pozycji w 3D. Jak opis ma się do rzeczywistości? Poniżej postaramy się przybliżyć Wam plusy (o ile je znajdziemy), oraz minusy produkcji pod sekretną nazwą 3D Sex Positions FREE.

Zaciekawiona stereogramem który oferują twórcy aplikacji, pobrałam jej darmową wersję i postanowiłam oddać się przyjemności przeglądania kamasutry w wersji 3D. Jakże wielkie było moje rozczarowanie, gdy po otwarciu trzech obrazków, z których nie zdążyłam nic zrozumieć, kazano mi zapłacić w celu przeglądania zawartości całej aplikacji.

Mimo, że jestem blondynką, potrafię rozróżnić kobietę od mężczyzny i przelać to na papier, twórcy aplikacji chyba zapomnieli, że osoby pobierające tego typu aplikacje nie mają ochoty błądzić w pikselowych zakamarkach i wgapiać się dwadzieścia minut w obrazek, aby zauważyć seksualną pozycję.

Pomimo, że apka proponuję pięknie pokatalogowane pozycje: face to face, oral, rear entry, cowgirl, butterfly, exotic, a dalej missionary, deck chair, folded deck chair, standing, mastery, screw face to face, fellatio, game’s on fellatio, cunnilingus itp., to zanim zrozumiemy o co w niej chodzi – wyczerpujemy limit swoich wyświetleń (trzy) – do zera.

Kolejne próby kliknięcia w którąkolwiek pozycję, w celu nasycenia wzroku i umysłu, skutkują uderzeniem złości, ponieważ apka co chwila prosi o pobranie pełnej wersji gry, która kosztuje kilka ,,złociszów”. Nie polecamy. Szkoda czasu, popędu i dobrych chęci.

3D Sex Positions FREE do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 1/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button