AppSale – promocje w AppStore #12

Mamy nadzieję, że śledzicie każdą nową odsłonę cyklu AppSale, czyli wyprzedaży w AppStore. Dziś przyszedł czas na dwunasty już odcinek iOS-owskich przecen. Przygotowaliśmy zestawienie aplikacji, które naszym zdaniem zasługują na uwagę użytkowników urządzeń z jabłuszkiem w logo. Pamiętajcie, że większość promocji jest ograniczona w czasie. Często bywa tak, że apka jest jeszcze gorąca od słowa ,,free” przy pobieraniu, a za dzień lub dwa wraca do swojej standardowej ceny. Nie przegapcie najlepszych okazji!

 

love1. About Love, Hate and the other ones, czyli miłosno-upiorna gra z czarnymi galaretkowymi stworzeniami w roli głównej. Platformówka przeznaczona dla każdego, kto ma ochotę na relaks i wytężanie umysłu w jednym.

Zastanawiacie się w jaki sposób można zmęczyć głowę, grając w grę platformową? Otóż, jeżeli naszym zadaniem jest uratowanie przyjaciela, musimy wykazać się sprytem, aby dotrzeć do czerwonego przycisku, uwalniającego nas od niebezpieczeństwa.

Jeden ze stworów ma jajowaty kształt i charakteryzuje się kwiatkiem ,,dyndającym” nad jego ciałem, drugi natomiast ma podłą minę i groźne rogi. Bohaterowie podzieleni na tych dobrych i złych (przynajmniej z wyglądu). Sterujemy każdym z nich z osobna – wystarczy, że jeden dotrze do przycisku, a drugi zostaje automatycznie uwolniony. Zdarza się tak, że aby wejść na jakiś murek, trzeba wspiąć się na kolegę – ale przecież w kupie siła! ;)

Polecamy, szczególnie, że do tej poro gra kosztowała $1,99.

Pobierz About Love, Hate and the other ones za darmo w AppStore.

 

ung2. KungFu Warrior – stary nauczyciel i młody, pojętny uczeń. Pewnego dnia na małą miejscowość zostaje nasłana grupka uzbrojonych, niebezpiecznych wojowników. Niestety – pierwszą ofiarą tego ataku staje się mentor – stary i dobry trener sztuk walki. Od Ciebie zależy, czy uczeń skorzysta z dotychczasowych umiejętności i podoła wszystkim wrogom.

Sterowanie odbywa się za pomocą przycisków umieszczonych na ekranie. Możliwość ruchu w prawo i lewo nikogo już nie dziwi. Nie jest nowością również uderzanie, czy blokowanie. Ciekawą rzeczą jest natomiast szansa na tworzenie combo-uderzeń za pomocą łączenia przycisków i kilkukrotnego ich naciskania.

Gra wydaje się być prosta i wizualnie i dźwiękowo, ale z pewnością znajdą się osoby, które kochają tego typu produkcje.

KungFu Warrior do pobrania okazyjne za darmo w AppStore. Poprzednia cena to: $1,99.

 

413. 4 players 1 team – sportowa gra, umożliwiająca wykazanie się wiedzą w tej dziedzinie. Czy wiecie wszystko na temat koszykówki, piłki nożnej, ręcznej, soccera? Sprawdź się w aplikacji, którą Ci właśnie prezentujemy.

Na ekranie zostają wyświetlone cztery obrazki z postaciami, lub różnymi rodzajami gier sportowych. Twoim zadaniem będzie znalezienie łączącej ich cechy i ułożenie jej słownie, za pomocą literek na dole ekranu.

Zwykle jest tak, że któraś z liter jest nam dana w ,,gratisie” – jest to swego rodzaju utrudnienie, abyśmy nie mogli zbytnio kombinować poprzez przestawianie klocków, lecz musieli być zdani jedynie na własną wiedzę i przeczucie.

Czy jesteście gotowi na podjęcie wyzwania? Sami jesteśmy ciekawi do którego levelu uda się Wam dotrzeć. Pobierajcie i bawcie się ze znajomymi – nie czekajcie, aż cena wróci do normy ( $0,99).

Pobierz 4 players 1 team za darmo w AppStore.

 

god4. God of Fight – kolejna gra, podobna do KungFu, która wymaga od nas umiejętności szybkiego reagowania na ciosy przeciwnika. W odróżnieniu od KungFu, God of Fight jest o wiele trudniejsze. Już od pierwszego etapu toczymy pojedynek, w którym do pokonania mamy wielu wrogów, a nasza kreska zdrowia w górnym rogu dramatycznie spada.

Sterowanie odbywa się za pomocą przycisków na ekranie urządzenia, za pomocą których możemy poruszać postacią i atakować napastników. Co jakiś czas otrzymujemy extra-moce, dzięki którym nasze uderzenia są silniejsze i w konsekwencji – ciosy śmiertelne. Gra zdecydowanie dla fanów zabijanek.

Nie polecamy dzieciom. Gra zawiera treści, naszym zdaniem nieprzeznaczone dla najmłodszych Czytelników.

Do dziś za grę trzeba było zapłacić $1,99.

Pobierz God of Fight za darmo z AppStore już teraz!

 

ber5. Berserk: Evolution – walka na karty! W grze toczymy pojedynek za pomocą ,,papierowych”, mobilnych kart z przeróżnymi stworzeniami. Na każdej z nich widnieją dane dotyczące danego gatunku potwora. Dzięki przeróżnym kombinacjom, możemy stworzyć armię nie do pokonania. Pojedynek toczymy na wirtualnej planszy – możemy oglądać bitwę na żywo w normalnym tempie, lub odpuścić sobie nadmierne zdenerwowanie i włączyć tryb ekspresowy.

Możemy skompletować aż trzysta stworzeń. Twórcy aplikacji Berserk: Evolution umożliwili nam tworzenie własnych gatunków ,,zabijak”, poprzez łączenie kodów genetycznych dwóch istniejących już stworów.

 

Zdobywaj ziemie wroga i poszerzaj swoją wyspę! Nie czekaj aż cena wskoczy na $0,99.

Pobierz Berserk: Evolution za darmo w AppStore.

 

image6. Perfect Image – Photo Editor, Filters, Effects and Collage – gratka dla fanów fotografii. Jeżeli lubicie wszelkie możliwe przeróbki zdjęć – powinniście pobrać opisywaną aplikację. Dzięki wielu wbudowanym funkcjom, będziecie mogli tworzyć niespotykane ilustracje. Wasze zadanie nie ograniczy się jedynie do przycięcia, czy wykadrowania obrazu. Otrzymacie szansę wykreowania prawdziwego dzieła.

Twórcy aplikacji Perfect Image, postawili przede wszystkim na jakość i duże możliwości programu. Oto tylko kilka z kilkunastu efektów, jakie możecie uzyskać, dzięki zabawie w tej apce: morning (obraz przez rozmyte okno), ice blue (jak zamrożone), roadhouse (bardzo retro – czerń i biel), sepia, antique (postarzanie obrazu) i wiele, wiele innych.

Dodatkiem jest możliwość dorysowania dowolnych kształtów, za pomocą własnych palców. Istnieje oczywiście szansa na przesłanie zdjęcia znajomym, lub zapisanie go na wbudowanej rolce aparatu. Zdecydowanie polecamy.

Przecena z $1,79 na $0,00.

Pobierz Perfect Image – Photo Editor, Filters, Effects and Collage

 

Przedstawiliśmy Wam sześć najlepszych (naszym zdaniem) aplikacji, które AppStore postanowił przecenić. Mamy nadzieję, że skusicie się na którąś z nich. Podkreślamy kolejny raz i będziemy się dalej powtarzać – dzielcie się z nami swoimi opiniami na temat aplikacji i całego cyklu AppStore. To dla Was, drodzy Czytelnicy piszemy!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button