BLOCK x3 – skomplikowana łamigłówka o prostych zasadach

Szukacie gry, której zasad nie trzeba tłumaczyć przez kilka minut, ale raczej interesują Was tylko produkcje zmuszające do myślenia? Mamy zatem coś dla Was. W Block Block Block, w skrócie Block x3, przychodzi nam układać rządki kwadratów. Niby nic wielkiego, a jednak wcale nie takie proste, jak mogłoby się wydawać…

W grze znanego studia Noodlecake Studios naszym zadaniem jest poprzestawianie klocków w taki sposób, by ułożyły się w rządek składający się z trzech bądź więcej. Początkowe plansze nie sprawiają większych problemów. Schody zaczynają się nieco później, gdy kwadracików na jednej planszy pojawia się coraz więcej, a my nie tylko musimy pomyśleć jak poprzestawiać nie trzy, lecz nawet sześć i więcej klocków.

Aby utrudnić nam życie, autorzy Block Block Block w każdym levelu dali nam określoną liczbę dozwolonych ruchów. Nie możemy więc „kombinować” w nieskończoność z przestawianiem. Musimy po prostu wytężyć umysł i wszystko wykonać perfekcyjnie. W przeciwnym wypadku nie dostaniemy dostępu do kolejnego zadania.

W chwili obecnej gra oferuje nam blisko 200 poziomów. Jest to bardzo dobry wynik, biorąc pod uwagę, że przejście trudniejszych leveli zajmuje czasem nawet i kilka minut. Możecie zatem być pewni, że jeśli Block x3 przypadnie Wam do gustu, spędzicie nad nią parę godzin.

Mimo że w grach logicznych zazwyczaj nie zwraca się uwagi na grafikę, muszę przyznać, że produkt mobilny Noodlecake Studios wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Minimalistyczna, a zarazem „neonowa”, oprawa wygląda bardzo dobrze, natomiast dźwięki przyjemnie umilają czas spędzony nad aplikacją.

Kolejny plus Block Block Block? Cena, a raczej jej brak. Grę z tego wpisu pobrać można całkowicie za darmo. Jeżeli więc macie ochotę pograć w jakąś łamigłówkę, szczerze polecam!

Block Block Block do pobrania za darmo z Google Play

Ocena AppsBlog: 7/10

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button