AppSale – promocje w AppStore #167

W dzisiejszym odcinku AppSale poznacie trzy mobilne aplikacje. Jedną z nich będzie wyścigówka, drugą gra kryminalna, trzecią natomiast apka do zaawansowanego edytowania zdjęć. Zaufajcie mi – nie pożałujecie, jeśli pokusicie się o pobranie całego trio :)

Oto propozycje na dziś: Rocket Racer R (przecena z $7,99 na zero), Laminar Pro (przecena z $4,99 na zero), oraz Righteous Kill 2 (przecena z $0,99 na zero).

Rocket Racer R 

Lubicie się ścigać? Jeśli tak, zaprzyjaźnijcie się z Rocket Racer R, a nie pożałujecie. Co prawda grafiką produkcja nie nadąża za szybkim tempem akcji, ale można to twórcom wybaczyć biorąc pod uwagę możliwości.

Mamy szansę na wybranie jednego z bohaterów, a następnie (ewentualnie) odblokowywać kolejne postaci. W trakcie wyścigów możemy też za zebrane pieniądze kupować i ulepszać power-upy.

Biorąc pod uwagę fakt, że do przejścia jest cała masa poziomów, mogę spokojnie powiedzieć, że grę możecie zabrać w daleką podróż pociągiem :)

Przecena z $7,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Laminar Pro

Zależy Wam na świetnych efektach po edycji zdjęć? Zainwestujcie (okej – obecnie po prostu pobierzcie) Laminar Pro. Aplikacja jest bardzo zaawansowana, posiada masę funkcji, o których istnieniu nie miałam w ogóle pojęcia.

Jedno jest pewne – przy użyciu tej produkcji możemy zrobić z fotkami wszystko. Filtry to mały pikuś przy tym, co można zastosować z opcjami z opisywanego edytora.

Jeśli szukacie dobrego programu, jesteście w idealnym miejscu. Od tej pory Wasze zdjęcia nabiorą niezwykłego wyglądu i z pewnością będą dokładnie takie, jakie chcecie.

Przecena z $4,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Righteous Kill 2

Kryminalna zagadka, do rozwiązania której zostaliśmy wynajęci. Przed nami masa scen zbrodni, laboratoria i łamigłówki. Myślę, że spokojnie grę można zakwalifikować do kategorii hidden objects.

Być może G5 potrafi zrobić lepsze gry przygodowe, ale z całą pewnością można powiedzieć, że jak już zrobi, to nie można się od nich oderwać przez długi czas.

Różne lokalizacje, ciekawe przedmioty do odgadnięcia, podręczna torba i ważne dialogi – odnajdziecie się w świecie morderstw i rozlewu krwi?

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button