Layapp Pro – łącz swoje zdjęcia w dowolny sposób

Lubicie bawić się w edytowanie zdjęć? Zdarza Wam się robić kolaże z kilku fotek? Jeżeli tak, koniecznie przyjrzyjcie się bliżej Layapp Pro. Aplikacja autorstwa Aleksandr Kobozev jest banalna w obsłudze a efekty są zachwycające.

qevwrg

Aplikacja oferuje bardzo rozbudowane możliwości. Przede wszystkim wybieramy wzór naszego kolażu, by następnie dobrać do niego odpowiednie zdjęcia. Po podjęciu decyzji pozostanie jedynie zabawa w zwiększanie, zmniejszanie rozmiaru i obracanie zdjęć w ramkach.

Kolejnym krokiem jest zastosowanie wybranego filtra. Dostępna jest cała gama, dzięki czemu możemy stworzyć niepowtarzalne sklejki zdjęć. Poza tym istnieje szansa na modyfikowanie wyglądu samych ramek. Mamy okazję na zastosowanie wzorków, ustawienie nakładania się na siebie fotografii, rozdzielenie ich liniami prostymi, bądź łagodnymi falami.

wgwg

W sumie dysponujemy setkami różnych funkcji, dzięki czemu możemy bawić się dosłownie godzinami. Dodatkowo autor pomyślał o szybkim udostępnianiu stworzonych dzieł. Możemy tego dokonać za pomocą Facebooka, Twittera, maila, Instagrama i wielu innych.

rwg

Aplikacja jest wykonana bardzo ładnie, a jej obsługa jest typowo intuicyjna. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że dwa dolary to nie jest wygórowana kwota za tak przyjemne i przydatne narzędzie. Polecam fanom fotografii i amatorom selfiaków ;)

Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button