Coach Tuner – proste narzędzie do strojenia gitary

Coach Tuner to mobilny stroik do gitary klasycznej i elektrycznej, który potrafi z największego amatora zrobić wirtuoza. Jeżeli strojenie ,,ze słuchu” Wam nie idzie, możecie z powodzeniem polegać na aplikacji z tego wpisu.

Nasz wirtualny stroik budzi skrajne emocje. Z jednej strony jest naprawdę dobrze przygotowany pod względem słuchania naszego instrumentu i doradzania w temacie wysokości dźwięków, z drugiej jednak jest tak brzydki, że aż żal na niego patrzeć :)

Niemniej jednak kwestie wizualne odchodzą odrobinę na bok, kiedy przychodzi amatorowi nastroić gitarę. Z doświadczenia wiem, że poleganie na Coach Tuner daje bardzo pozytywne efekty. Tutorial jest krótki i treściwy, uruchomienie mikrofonu umożliwia odsłuch, natomiast proste komendy ,,up” ,,down”, zapewniają odpowiednie naciągnięcie strun.

Grafika z tunerem igłowym przenosi nas do zamierzchłych czasów, co niektórym może nie przypaść do gustu. Sądzę jednak, że znajdą się miłośnicy oldschoolowych rozwiązań i ten niby niezamierzony brzydal, zyska dużą popularność :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button