Jeweled World – zupełnie inne podejście do łączenia diamentów

Na pewno już nie raz, nie dwa mieliście okazję pograć w produkcję, gdzie głównym celem jest łączenie diamentów w tym samym kolorze. Jeśli jednak myślicie, że w grach z tego gatunku nie da się już nic wykombinować – sprawdźcie grę o nazwie Jeweled World.

jawel1

Tak jak w większości tego typu produkcji, w Jeweled World celem numer jeden jest łączenie ze sobą co najmniej trzech elementów planszy w tym samym kolorze. Wspomnianymi elementami są w tym przypadku diamenty, które posiadają różne kształty.

Obiecałem Wam jednak innowacyjność i ją otrzymacie. W opisywanej grze nie usuwamy kolorowych przedmiotów poprzez naciśnięcie odpowiedniego rządku, a poprzez jeżdżenie palcem po ekranie w odpowiednich miejscach, to jest takich, gdzie znajdują się określone diamenciki. Wydaje się to mało istotne, ale wierzcie mi, że pomysł naprawdę jest bardzo dobry!

jawel

Apka z tego wpisu oferuje nam dwa tryby gry. Możemy zdecydować się na rozgrywkę klasyczną, gdzie chodzi głównie o bicie własnych rekordów punktowych bądź też wybrać Relax Mode, w którym – jak sama nazwa wskazuje – mamy okazję zrelaksować się po ciężkim dniu pracy.

Akcja gry Jeweled World toczy się w różnych miejscach. Jej autorzy postanowili nawet wrzucić diamenty do wody. Dzięki temu rozgrywka nie jest monotonna i potrafi wciągnąć na naprawdę długie godziny.

Jeweled World do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button