Loot Hero – Pikselowy RPG-ek dla mniej wymagających

Gry RPG mają to do siebie, że zazwyczaj posiadają skomplikowaną fabułę i rozgrywkę. Okazuje się jednak, że wcale nie muszą tego mieć, by świetnie się bawić w zdobywanie leveli, zabijanie potworów i ulepszanie wyposażenia wirtualnego bohatera. Najlepiej widać to na przykładzie gry Loot Hero.

Loot Hero kierujemy zbudowanym z pikseli wojownikiem, który ma zadanie niszczyć każdego, kto stanie mu na drodze. Jak w większości tego typu gier, nie musimy w ogóle zwracać uwagi na to, kto aktualnie chodzi po planszy, bo każdy kto nie jest sterowanym przez nas bohaterem – jest wrogiem.

Świat stworzony na potrzeby opisywanej gry jest podzielony na krainy. Aby dostać dostęp do konkretnej krainy, musimy zniszczyć wszystkich wrogów znajdujących się na poprzedzającym etapie. W miarę zdobywania punktów doświadczenia, możemy rozbudowywać umiejętności i wyposażenie naszej postaci. Oczywiście, wszystko to dzięki monetom z loota, a nie bezpośrednio dzięki posiadanemu przez nas poziomem doświadczenia.

System kierowania postacią w Loot Hero ogranicza się do dotykania ekranu w momencie, gdy chcemy ruszyć naprzód. Atak został uproszczony w tym przypadku do minimum, bowiem dokonujemy go poprzez wpadanie w przeciwników.

Graficznie Loot Hero powinien spodobać się przede wszystkim osobom, które lubią gry w stylu retro. A to dlatego, że wszystkie postaci dostępne w grze oraz otaczający je świat zbudowane są z wyraźnie widocznych pikseli.

Loot Hero do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button