Dotard’s Escape – uda Ci się pokonać labirynt?

W życiu każdego gracza zdarzają się takie chwile, w których nie ma się ochoty na grę zawierającą rozbudowaną fabułę. Jeżeli często doświadczasz podobnych sytuacji, to przygotowaliśmy coś dla Ciebie. Dotard’s Escape to świetna gra, której przejście być może nie pomaga uratować świata przed zagładą obcych, lecz na pewno pozwala nam na chwilę wymagającej dla naszego mózgu rozrywki.

Najważniejszą postacią opisywanej przez nas gry jest Dotard. Jest to starszy już pan, który został uwięziony przez złych ludzi w więzieniu znajdującym się w lochach. Nasz bohater nie zamierza jednak pogodzić się ze swoim losem i dlatego postanawia uciec ze swojej celi. Zadanie to proste, oczywiście, nie jest, bo aby znaleźć wyjście z lochów, trzeba najpierw pokonać kręty labirynt.

Tak, jak już wspomnieliśmy we wstępie, przechodzenie kolejnych poziomów w Dotard’s Escape nie wpływa znacząco na historię głównego bohatera. Jeżeli więc nawet uda Wam się przechytrzyć pomysłodawców najbardziej skomplikowanych labiryntów, Dotard cały czas będzie więźniem, a Wy po każdym uruchomieniu gry znów będziecie mieli okazję pomóc mu uciec z niezwykle przerażającego miejsca.

Do dyspozycji graczy studio Lux et Umbra oddało sporą ilość tras. Co ciekawe, przed rozpoczęciem gry sami decydujemy o tym, z jak dużym labiryntem chcemy się zmierzyć oraz jaki ma oferować on poziom trudności. Oczywiście, nie mogło też w aplikacji zabraknąć limitu czasowego. Bez niego chodzenie po labiryncie byłoby przecież zbyt proste.

Sam nałożony na nas czas nie jest jednak jedynym utrudnieniem. Na każdym z leveli czekają bowiem na nas przeróżne pułapki i przeszkody, które skutecznie utrudniają nam życie i sprawiają, że pokonanie niektórych tras wydaje się na samym początku wręcz niemożliwe. Mamy nadzieję, że teraz nikt z Was nie ma już wątpliwości co do tego, że Dotard’s Escape do łatwych produkcji nie należy.

Jeżeli chcecie pomóc starszemu, lecz bardzo sprawnemu, panu uciec z mrocznych lochów, to zachęcamy Was do odwiedzenia Google Play, skąd mozna pobrać Dotard’s Escape za nieco ponad 3 złote.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button