Ramp Champ – lunaparkowa zabawa w wersji mobilnej

Jeśli lubiliście w czasach dzieciństwa spędzać czas, grając w różnego rodzaju gry w tzw. Luna Parkach, na pewno nie powinniście przechodzić obojętnie obok apki o nazwie Ramp Champ, która będzie bohaterką tego wpisu.

Ramp Champ to zbiór kilku gier lunaparkowych, w których chodzi o to samo – musimy za pomocą piłek strącać określone elementy. Wygląd wspomnianych rzeczy zależy od tego, czego dotyczy dana gra. W Clown Town strącamy klowny, w Space Swarm obcych przypominających tych z Space Invaders, a w The Icon Garden – pikselowe ikonki.

W każdej rozgrywce – co raczej nikogo nie powinno dziwić – chodzi o zdobycie jak największej ilości punktów. Poszczególne gry posiadają także misje do wykonania, dzięki którym nasze konto powiększa się o dodatkowe premie. Wgląd do naszych sukcesów punktowych mamy na ekranie głównym, warto się zatem starać. Szczególnie, jeśli inni znajomi także lubią tego typu gry.

Autorzy Ramp Champ przygotowali także dla graczy mnóstwo osiągnięć do zdobycia. Każde z nich to swego rodzaju pucharek bądź inne trofeum stojące na wirtualnej półce. Nie jest to niby nic nadzwyczajnego, ale muszę przyznać, że potrafi nieźle zmobilizować do gry.

Sterowanie w Ramp Champ jest bardzo ważnym elementem, dlatego warto o nim wspomnieć. Piłeczki rzucamy poprzez rysowanie pionowych gestów z dołu do góry. Brzmi to banalnie, ale wcale takie nie jest. Nie wierzycie? Cóż, musicie przekonać się o tym sami ;)

Ramp Champ do pobrania za darmo w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 9/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button