Dead Ahead – motocyklowa ucieczka przed zombie

Jeśli lubicie wszelkiego rodzaju runnery, na pewno zainteresuje Was produkcja Dead Ahead. A jeśli na dodatek jesteście fanami gier opowiadających o zombie, będziecie dosłownie wniebowzięci.

W grze o nazwie Dead Ahead wcielamy się w postać gościa poruszającego się skuterem po świecie opanowanym przez zombie. Nasze zadanie w grze polega na kierowaniu pojazdem wspomnianego osobnika i robienie wszystkiego, by jak najdłużej przeżył. Nie jest to proste, ponieważ w wirualu czeka na nas cała masa przeciwników i wszelkiego rodzaju przeszkód do pokonania, między innymi, blokady drogowe, stojące opuszczone samochody i tym podobne.

Jak to zwykle bywa w tego typu produkcjach, założenie jest takie, by bić własne rekordy dystansowe. Tak więc im więcej metrów uda Wam się przejechać, tym lepiej. Aby wszystko nie było takie samo, jak w innych „bieganinach”, autorzy Dead Ahead postanowili głównego bohatera wyposażyć w broń, która pozwala na zabijanie natarczywych umarlaków. Maszyny do niszczenia zombiaków, a także nasz pojazd możemy ulepszać z biegiem czasu, dzięki czemu mamy motywację do dalszej gry.

Wizualnie Dead Ahead gra wygląda jak stare, dobre produkcje. Mamy w niej do czynienia z dwuwymiarem i pikselową grafiką, co powinno cześć z Was przekonać do pobrania opisywanej apki i spróbowania w niej swoich sił.

Dead Ahead do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button