Soccer Stars – strzelaj gole na smartfonie

Podczas gdy mój ukochany ogląda zawzięcie Mundial w telewizji, ja nie mogę się oprzeć przyjemności wbijania goli do bramki przeciwnika w Soccer Stars. Możecie mi nie uwierzyć, ale jako średnia na jeża fanka piłki nożnej, uzależniłam się od tej gierki i zabieram ją ze sobą dosłownie wszędzie.

Wszystko za sprawa studia Miniclip. Twórcy zaoferowali użytkownikom świetny sposób na rozgrywkę, umożliwiając zarówno trening, mecze towarzyskie online, jak również prawdziwą walkę o puchar.

Każdy mecz w Brazylii rozgrywamy do dwóch wygranych goli. Afryka analogicznie – również do dwóch. Rosja to już wyższa szkoła jazdy – by zwyciężyć, należy wbić aż 3 piłki do bramki przeciwnika. Dalsze rozgrywki są jeszcze w moim przypadku zablokowane, więc nie jestem w stanie tak dokładnie opisać Wam szczegółów. Wiem jedynie, że można rywalizować w Korei i Japonii, oraz Anglii. Sterowanie odbywa się za pomocą naciągania wirtualnych okręgów z dowolną siłą i skierowanych w wybranym przez nas kierunku. Aby podejść do meczu towarzyskiego, trzeba mieć co najmniej 25 złotych monet. Taka jest opłata wstępna, która pobierana jest od obu graczy. Ten, kto zwycięży, przejmuje całą pulę.

Start w mistrzostwach jest odrobinę droższy. Wymaga od nas inwestycji 200 monet. Autorzy jednak w fenomenalny sposób rozwiązali system mikropłatności, umożliwiając graczom oglądanie 30-sekundowych reklam, za które można zarobić 15 świecących się drobniaków.

W trakcie zabawy mamy szansę na czat z przeciwnikiem. Ku mojemu niezadowoleniu, możemy korzystać jedynie z gotowych tekstów. Z jednej strony jest to zrozumiałe, bo na kolejny ruch mamy ograniczoną ilość czasu, z drugiej jednak czasem chciałby się napisać coś innego, typu ,,a cię załatwiłem hahahah”, zamiast ,,dobry mecz”! ;)

Kobiecie możecie nie wierzyć w recenzję gry piłkarskiej, jednak myślę, że przekona Was fakt, że mój luby wyrywał mi z ręki telefon, by podczas meczu Anglii z Włochami popykać sobie na wirtualnym boisku.

Gracze lubiący zabawę z innymi, z pewnością będą zachwyceni. Autorzy umożliwiają zarówno rozgrywkę z obcymi, poprzez połączenie online, jak również grę z facebookowiczami. Zanim jednak zabierzecie się za grę na wirtualną kasę, poćwiczcie trochę kopnięcia w zakładce treningowej :)

Grę można pobrać za darmo w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Soccer Stars: Football KickMiniclip SAGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button