Traffic Rush – pokieruj ruchem na skrzyżowaniu

Zastanawiałeś się kiedyś, jak trudne zadanie stoi przed policjantem, który musi kierować ruchem na bardzo ruchliwym skrzyżowaniu? W takim razie od teraz już nie musisz, ponieważ w AppStore dostępna jest bardzo ciekawa gra  „Traffic Rush”, w której będziesz mógł wykazać się nie lada refleksem, by nie doprowadzić do kolizji na drodze.

Sam pomysł gry jest prosty, ale jak wiemy nie od dziś, to właśnie tytuły z nieskomplikowaną fabułą mogą  pochwalić się czy to w Android Markecie, czy AppStore największą liczbą fanów.

W opisywanym przez nas Traffic Rush nie wcielamy się bezpośrednio w rolę policjanta, o którym wspomnieliśmy we wstępie. Nie stoimy więc na środku skrzyżowania i nie umożliwiamy jazdy jednym samochodom, zatrzymując jednocześnie inne.

Czym więc różni się zadanie stróża prawa od zadania użytkownika gry stworzonej przez Donut Games? Przede wszystkim tym, że w aplikacji już z góry jest przesądzone, że prędzej czy później dojdzie do kolizji. My natomiast musimy jedynie sprawić, by miało to miejsce jak najpóźniej się da.

Tylko że w grze nie wydajemy konkretnych poleceń grupce samochodów, a w pewnym sensie kierujemy każdym z nich. Wygląda to mniej więcej tak, że wszystkie pojazdy jadą normalnie przez skrzyżowanie dróg, a naszym zadaniem jest przyspieszanie bądź zwalnianie konkretnym samochodem. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad tym co dzieje się na drodze i umożliwiamy bezpieczny przejazd każdemu uczestnikowi ruchu.

Początkowo zadanie jest w miarę proste i nie sprawia wielkich problemów. Na ekranie pojawia się sporadycznie kilka pojazdów i wystarczy kilka szybkich ruchów, by nie doszło do wypadku. Z biegiem czasu robi się jednak coraz trudniej, a do jak najlepszego wykonania zadania potrzebny jest bardzo dobry refleks.

Niestety, Traffic Rush nie zawiera dużej ilości poziomów, bowiem mamy do dyspozycji jedynie skrzyżowanie drogowe bądź kolejowe. Poza tym gra dość szybko się potrafi znudzić, szczególnie tym, którzy raczej są zwolennikami lepszych – chociażby pod względem graficznym – produkcji.

Mimo wszystko, jeśli szukasz gry, która zapewni Ci rozrywkę przez kilka dobrych minut, to powinieneś wejść na AppStore i pobrać Traffic Rush (cena: 0,79 €).

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button